Uitslag per stembureau in Terneuzen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 telde Terneuzen 27 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 73,1%. Het zwaarste stembureau, Stembureau Sportcentrum Vliegende Vaart, leverde 7,6% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 20%.

Bekijk de uitslag per wijk in Terneuzen

Opvallende stembureaus

Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten

Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst

Stembureau Geldige stemmen Gewicht gemeente Gewicht landelijk Grootste partij Wijkt het meest af
Stembureau Sportcentrum Vliegende Vaart 4537 DH 2.194 #1 · 7,6% 0,0213% PVV (32%) PVV +2,6 procentpunt
Stembureau Sporthal 't Sportuus 4571 DA 2.002 #2 · 6,9% 0,0195% PVV (31%) SGP −3,3 procentpunt
Stembureau MFC Het Stropievat 4543 CM 1.640 #3 · 5,7% 0,0160% PVV (21%) PVV −8,4 procentpunt
Stembureau Protestantse Gemeente Hoek 4542 AE 1.488 #4 · 5,1% 0,0145% PVV (27%) SGP +7,8 procentpunt
Stembureau De Terpkerk (Othene) 1 4532 JK 1.421 #5 · 4,9% 0,0138% PVV (24%) VVD +7,6 procentpunt
Stembureau MFC De Statie 4551 AL 1.381 #6 · 4,8% 0,0134% PVV (35%) PVV +4,8 procentpunt
Stembureau Goede Herderkerk 4532 BR 1.295 #7 · 4,5% 0,0126% PVV (26%) PVV −3,8 procentpunt
Stembureau De Terpkerk (Othene) 2 4532 JK 1.228 #8 · 4,2% 0,0119% PVV (25%) VVD +5,8 procentpunt
Stembureau Gemeenschapscentrum De Kaaie 4553 BG 1.217 #9 · 4,2% 0,0118% PVV (32%) BBB +2,7 procentpunt
Stembureau SVRZ De Vurssche 4571 HT 1.201 #10 · 4,2% 0,0117% PVV (33%) GroenLinks-PvdA −4,0 procentpunt
Stembureau Gemeenschapscentrum De Vlaschaard 4576 AM 1.183 #11 · 4,1% 0,0115% PVV (32%) BBB +5,4 procentpunt
Stembureau Dienstencentrum De Veste 4531 GV 1.123 #12 · 3,9% 0,0109% PVV (30%) VVD +4,8 procentpunt
Stembureau Welzijnscentrum 't Meulengat 4541 GS 1.025 #13 · 3,5% 0,0100% PVV (48%) PVV +18,7 procentpunt
Stembureau Stadhuis Terneuzen 4531 GZ 988 #14 · 3,4% 0,0096% PVV (27%) VVD +3,8 procentpunt
Stembureau Dorpshuis Biervliet 4521 BK 920 #15 · 3,2% 0,0089% PVV (23%) BBB +7,3 procentpunt
Stembureau Buurthuis Het Rivierenhuis 4535 GT 908 #16 · 3,1% 0,0088% PVV (37%) PVV +6,9 procentpunt
Stembureau MFC De Kirke 4554 AM 885 #17 · 3,1% 0,0086% PVV (31%) SGP −3,6 procentpunt
Stembureau Buurthuis De Kameleon 4537 RJ 879 #18 · 3,0% 0,0085% PVV (35%) VVD −6,2 procentpunt
Stembureau Toonbeeld 4532 CP 829 #19 · 2,9% 0,0081% PVV (33%) PVV +2,8 procentpunt
Stembureau Bibliotheek Terneuzen 4531 DD 816 #20 · 2,8% 0,0079% PVV (33%) GroenLinks-PvdA +3,8 procentpunt
Stembureau Buurthuis De Oudelandse Hoeve 4536 ES 799 #21 · 2,8% 0,0078% PVV (30%) VVD −4,4 procentpunt
Stembureau Geref. Kerk De Levensbron 4535 ED 752 #22 · 2,6% 0,0073% PVV (23%) PVV −6,8 procentpunt
Stembureau GPOWN de Sterrenpracht 4571 TV 733 #23 · 2,5% 0,0071% PVV (26%) GroenLinks-PvdA −4,3 procentpunt
Stembureau Gemeenschapshuis 't Kaaike 4574 RD 592 #24 · 2,0% 0,0058% PVV (28%) BBB +5,5 procentpunt
Stembureau Oud Gereformeerde Gemeente 4535 AD 570 #25 · 2,0% 0,0055% PVV (25%) PVV −4,5 procentpunt
Stembureau Mobiel stembureau 2 4542 EE 442 #26 · 1,5% 0,0043% PVV (28%) VVD −3,7 procentpunt
Stembureau Mobiel stembureau 1 4575 NG 391 #27 · 1,4% 0,0038% PVV (25%) BBB +4,7 procentpunt

Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.

De uitslag van Terneuzen per partij

Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.