Stembureau Stembureau Buurthuis De Oudelandse Hoeve in Terneuzen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4536 ES · Wijk Terneuzen Zuid

Hier zijn 799 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 242 30,3% 29,8% +0,5 pp 2,8%
Nieuw Sociaal Contract 125 15,6% 12,8% +2,9 pp 3,4%
GroenLinks-PvdA 86 10,8% 9,7% +1,1 pp 3,1%
VVD 76 9,5% 13,9% −4,4 pp 1,9%
SP 47 5,9% 3,6% +2,2 pp 4,5%
BBB 35 4,4% 6,3% −2,0 pp 1,9%
CDA 30 3,8% 4,5% −0,7 pp 2,3%
SGP 29 3,6% 4,2% −0,5 pp 2,4%
DENK 28 3,5% 1,5% +2,0 pp 6,4%
Forum voor Democratie 27 3,4% 2,7% +0,7 pp 3,5%
D66 18 2,3% 3,6% −1,4 pp 1,7%
ChristenUnie 16 2,0% 3,0% −1,0 pp 1,9%
50PLUS 10 1,3% 0,8% +0,5 pp 4,6%
JA21 9 1,1% 0,6% +0,5 pp 4,9%
Partij voor de Dieren 8 1,0% 1,4% −0,4 pp 2,0%
Volt 6 0,8% 0,6% +0,1 pp 3,3%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,6% 0,7% −0,0 pp 2,6%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,1%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Terneuzen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,4 pp minder dan gemiddeld in Terneuzen.
  • Qua gewicht is dit het 21e van de 27 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Terneuzen en 0,0078% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Terneuzen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Terneuzen

Alle stembureaus in Terneuzen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.