Stembureau Stembureau De Terpkerk (Othene) 1 in Terneuzen (2023)
Postcode 4532 JK · Wijk Terneuzen Noord
Hier zijn 1.421 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 346 | 24,3% | 29,8% | −5,4 pp | 4,0% |
| VVD | 306 | 21,5% | 13,9% | +7,6 pp | 7,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 183 | 12,9% | 12,8% | +0,1 pp | 5,0% |
| GroenLinks-PvdA | 141 | 9,9% | 9,7% | +0,3 pp | 5,0% |
| SGP | 131 | 9,2% | 4,2% | +5,0 pp | 10,9% |
| D66 | 58 | 4,1% | 3,6% | +0,5 pp | 5,6% |
| CDA | 50 | 3,5% | 4,5% | −0,9 pp | 3,9% |
| ChristenUnie | 48 | 3,4% | 3,0% | +0,4 pp | 5,6% |
| BBB | 46 | 3,2% | 6,3% | −3,1 pp | 2,5% |
| SP | 29 | 2,0% | 3,6% | −1,6 pp | 2,8% |
| Forum voor Democratie | 23 | 1,6% | 2,7% | −1,1 pp | 3,0% |
| Volt | 13 | 0,9% | 0,6% | +0,3 pp | 7,1% |
| 50PLUS | 11 | 0,8% | 0,8% | +0,0 pp | 5,0% |
| DENK | 11 | 0,8% | 1,5% | −0,7 pp | 2,5% |
| Partij voor de Dieren | 9 | 0,6% | 1,4% | −0,7 pp | 2,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 6 | 0,4% | 0,7% | −0,2 pp | 3,2% |
| JA21 | 6 | 0,4% | 0,6% | −0,2 pp | 3,3% |
| BIJ1 | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,7% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Terneuzen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +7,6 pp meer dan gemiddeld in Terneuzen.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 27 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Terneuzen en 0,0138% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Terneuzen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Terneuzen
- Stembureau Protestantse Gemeente Hoek 1.488 stemmen · PVV 27%
- Stembureau MFC De Statie 1.381 stemmen · PVV 35%
- Stembureau MFC Het Stropievat 1.640 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Goede Herderkerk 1.295 stemmen · PVV 26%
- Stembureau Sporthal 't Sportuus 2.002 stemmen · PVV 31%
- Stembureau De Terpkerk (Othene) 2 1.228 stemmen · PVV 25%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.