Stembureau Stembureau MFC Het Stropievat in Terneuzen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 4543 CM · Wijk Kern Zaamslag

Hier zijn 1.640 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 351 21,4% 29,8% −8,4 pp 4,1%
BBB 200 12,2% 6,3% +5,9 pp 10,9%
SGP 186 11,3% 4,2% +7,2 pp 15,4%
Nieuw Sociaal Contract 181 11,0% 12,8% −1,7 pp 4,9%
VVD 180 11,0% 13,9% −2,9 pp 4,5%
GroenLinks-PvdA 125 7,6% 9,7% −2,0 pp 4,5%
CDA 124 7,6% 4,5% +3,1 pp 9,6%
ChristenUnie 115 7,0% 3,0% +4,0 pp 13,3%
SP 53 3,2% 3,6% −0,4 pp 5,0%
D66 33 2,0% 3,6% −1,6 pp 3,2%
Forum voor Democratie 30 1,8% 2,7% −0,9 pp 3,9%
Partij voor de Dieren 15 0,9% 1,4% −0,4 pp 3,8%
JA21 12 0,7% 0,6% +0,1 pp 6,6%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,5% 0,7% −0,1 pp 4,7%
50PLUS 7 0,4% 0,8% −0,3 pp 3,2%
Volt 6 0,4% 0,6% −0,3 pp 3,3%
BIJ1 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 12,5%
DENK 3 0,2% 1,5% −1,3 pp 0,7%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 13,6%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Terneuzen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −8,4 pp minder dan gemiddeld in Terneuzen.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 27 stembureaus: 5,7% van alle geldige stemmen in Terneuzen en 0,0160% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Terneuzen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Terneuzen

Alle stembureaus in Terneuzen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.