Stembureau Stembureau MFC De Statie in Terneuzen (2023)
Postcode 4551 AL · Wijk Kern Sas van Gent
Hier zijn 1.381 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 477 | 34,5% | 29,8% | +4,8 pp | 5,5% |
| VVD | 222 | 16,1% | 13,9% | +2,2 pp | 5,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 182 | 13,2% | 12,8% | +0,4 pp | 4,9% |
| GroenLinks-PvdA | 159 | 11,5% | 9,7% | +1,8 pp | 5,7% |
| SP | 65 | 4,7% | 3,6% | +1,1 pp | 6,2% |
| BBB | 55 | 4,0% | 6,3% | −2,4 pp | 3,0% |
| D66 | 49 | 3,5% | 3,6% | −0,1 pp | 4,7% |
| CDA | 45 | 3,3% | 4,5% | −1,2 pp | 3,5% |
| Forum voor Democratie | 39 | 2,8% | 2,7% | +0,1 pp | 5,0% |
| Partij voor de Dieren | 33 | 2,4% | 1,4% | +1,0 pp | 8,4% |
| DENK | 10 | 0,7% | 1,5% | −0,8 pp | 2,3% |
| 50PLUS | 8 | 0,6% | 0,8% | −0,2 pp | 3,7% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,6% | 0,7% | −0,1 pp | 4,2% |
| Volt | 8 | 0,6% | 0,6% | −0,1 pp | 4,4% |
| ChristenUnie | 7 | 0,5% | 3,0% | −2,5 pp | 0,8% |
| JA21 | 3 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 1,6% |
| Samen voor Nederland | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 13,6% |
| SGP | 3 | 0,2% | 4,2% | −4,0 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,1% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 7,7% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 6,7% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,3% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,8% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Terneuzen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,8 pp meer dan gemiddeld in Terneuzen.
- Qua gewicht is dit het 6e van de 27 stembureaus: 4,8% van alle geldige stemmen in Terneuzen en 0,0134% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Terneuzen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Terneuzen
- Stembureau De Terpkerk (Othene) 1 1.421 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Goede Herderkerk 1.295 stemmen · PVV 26%
- Stembureau Protestantse Gemeente Hoek 1.488 stemmen · PVV 27%
- Stembureau De Terpkerk (Othene) 2 1.228 stemmen · PVV 25%
- Stembureau MFC Het Stropievat 1.640 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Gemeenschapscentrum De Kaaie 1.217 stemmen · PVV 32%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.