Uitslag per stembureau in Arnhem (2025)
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Arnhem 82 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 72,0%. Het zwaarste stembureau, Stembureau Sport-&Ontmoetingscentr De Laar-West, leverde 2,3% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 6%.
Bekijk de uitslag per wijk in Arnhem
Opvallende stembureaus
- Zwaarste stembureau: Stembureau Sport-&Ontmoetingscentr De Laar-West 2,3% van de stemmen
- Lichtste stembureau: Stembureau HDV Arnhem Turkiyem Moskee 0,4% van de stemmen
- Meest afwijkend stemgedrag: Stembureau HDV Arnhem Turkiyem Moskee DENK +32,8 procentpunt
Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten
Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst
| Stembureau | Geldige stemmen | Gewicht gemeente | Gewicht landelijk | Grootste partij | Wijkt het meest af |
|---|---|---|---|---|---|
| Stembureau Sport-&Ontmoetingscentr De Laar-West 6844 GA | 2.023 | #1 · 2,3% | 0,0194% | PVV (24%) | PVV +10,8 procentpunt |
| Stembureau Station, ontvangsthal Arnhem CS 6811 KK | 1.883 | #2 · 2,1% | 0,0181% | GroenLinks-PvdA (30%) | GroenLinks-PvdA +9,5 procentpunt |
| Stembureau Koepelgevangenis Arnhem 6812 CW | 1.768 | #3 · 2,0% | 0,0170% | GroenLinks-PvdA (30%) | GroenLinks-PvdA +9,3 procentpunt |
| Stembureau Buurtcentrum De Lommerd 6828 DC | 1.738 | #4 · 1,9% | 0,0167% | GroenLinks-PvdA (30%) | PVV −9,7 procentpunt |
| Stembureau Dorpshuis Ons Gebouw Elden 6842 BD | 1.682 | #5 · 1,9% | 0,0162% | D66 (22%) | VVD +7,4 procentpunt |
| Stembureau Wijkcentrum Elderveld 6843 JM | 1.625 | #6 · 1,8% | 0,0156% | GroenLinks-PvdA (21%) | DENK −2,7 procentpunt |
| Stembureau Stadhuis Arnhem 6811 DG | 1.592 | #7 · 1,8% | 0,0153% | GroenLinks-PvdA (24%) | PVV −4,8 procentpunt |
| Stembureau Sportcentrum Valkenhuizen 6823 MA | 1.566 | #8 · 1,7% | 0,0151% | D66 (23%) | PVV +5,3 procentpunt |
| Stembureau Rode Kruisgebouw 6815 CD | 1.548 | #9 · 1,7% | 0,0149% | D66 (27%) | PVV −6,8 procentpunt |
| Stembureau Wijkcentrum De Bakermat 6814 JA | 1.513 | #10 · 1,7% | 0,0145% | D66 (32%) | PVV −10,3 procentpunt |
| Stembureau Kerkgebouw Apostolisch Genootschap Arnhem 6835 AT | 1.487 | #11 · 1,7% | 0,0143% | D66 (21%) | GroenLinks-PvdA −3,3 procentpunt |
| Stembureau Rozet 6811 EP | 1.464 | #12 · 1,6% | 0,0141% | GroenLinks-PvdA (26%) | PVV −6,1 procentpunt |
| Stembureau MFC De Omnibus 1 6846 XA | 1.438 | #13 · 1,6% | 0,0138% | D66 (22%) | GroenLinks-PvdA −6,0 procentpunt |
| Stembureau Posttheater 6824 CA | 1.399 | #14 · 1,6% | 0,0134% | GroenLinks-PvdA (24%) | Partij voor de Dieren +5,2 procentpunt |
| Stembureau Woongemeenschap Bloemenburcht 6836 RH | 1.398 | #15 · 1,6% | 0,0134% | PVV (22%) | PVV +8,6 procentpunt |
| Stembureau Prot. Gemeente Nieuwe Kerk (vh. Opstandingskerk) 6824 KL | 1.397 | #16 · 1,6% | 0,0134% | GroenLinks-PvdA (27%) | GroenLinks-PvdA +6,5 procentpunt |
| Stembureau Musis Sacrum 6811 BP | 1.373 | #17 · 1,5% | 0,0132% | D66 (25%) | PVV −8,5 procentpunt |
| Stembureau MFC De Malburcht 6833 CE | 1.367 | #18 · 1,5% | 0,0131% | PVV (24%) | PVV +10,7 procentpunt |
| Stembureau Woonzorgcentrum Drie Gasthuizen 6824 KK | 1.359 | #19 · 1,5% | 0,0131% | D66 (32%) | D66 +10,4 procentpunt |
| Stembureau Sporthal Middachten 6825 HN | 1.340 | #20 · 1,5% | 0,0129% | PVV (21%) | PVV +7,3 procentpunt |
| Stembureau Wijkcentrum Boerderij De Kroon 6845 AC | 1.327 | #21 · 1,5% | 0,0128% | PVV (20%) | PVV +6,3 procentpunt |
| Stembureau Huis van Puck 6822 ET | 1.324 | #22 · 1,5% | 0,0127% | GroenLinks-PvdA (30%) | GroenLinks-PvdA +9,0 procentpunt |
| Stembureau Jan Ligthartschool 6821 CJ | 1.318 | #23 · 1,5% | 0,0127% | D66 (33%) | D66 +11,0 procentpunt |
| Stembureau Kantine v.v. Arnhemse Boys 6846 DX | 1.301 | #24 · 1,5% | 0,0125% | D66 (22%) | VVD +9,5 procentpunt |
| Stembureau Korfbalvereniging Oost-Arnhem 6824 KX | 1.301 | #25 · 1,5% | 0,0125% | D66 (30%) | D66 +8,2 procentpunt |
| Stembureau SWOA De Gaanderij 6843 AN | 1.299 | #26 · 1,4% | 0,0125% | PVV (27%) | PVV +13,9 procentpunt |
| Stembureau MFC De Wetering 6823 JC | 1.290 | #27 · 1,4% | 0,0124% | PVV (34%) | PVV +20,2 procentpunt |
| Stembureau Molenplaats Sonsbeek Arnhem 6814 CL | 1.282 | #28 · 1,4% | 0,0123% | D66 (29%) | PVV −9,8 procentpunt |
| Stembureau MFC De Salamander 1 6846 HR | 1.276 | #29 · 1,4% | 0,0123% | D66 (28%) | VVD +8,1 procentpunt |
| Stembureau MFC De Salamander 2 6846 HR | 1.272 | #30 · 1,4% | 0,0122% | D66 (26%) | GroenLinks-PvdA −7,2 procentpunt |
| Stembureau Salvatorkerk 6832 AH | 1.268 | #31 · 1,4% | 0,0122% | PVV (22%) | PVV +8,5 procentpunt |
| Stembureau Activiteitencentrum Rijkerswoerd (Siza) 6836 KS | 1.264 | #32 · 1,4% | 0,0122% | PVV (19%) | GroenLinks-PvdA −5,6 procentpunt |
| Stembureau Basisschool 't Panorama 6813 GS | 1.251 | #33 · 1,4% | 0,0120% | D66 (34%) | D66 +12,6 procentpunt |
| Stembureau De Nieuwe Hommel 6821 CE | 1.249 | #34 · 1,4% | 0,0120% | GroenLinks-PvdA (30%) | GroenLinks-PvdA +8,9 procentpunt |
| Stembureau MFC De Omnibus 2 6846 XA | 1.242 | #35 · 1,4% | 0,0119% | D66 (23%) | GroenLinks-PvdA −3,2 procentpunt |
| Stembureau Nivon-De Wasserij 6824 AX | 1.207 | #36 · 1,3% | 0,0116% | D66 (28%) | PVV −8,2 procentpunt |
| Stembureau MFC De Spil 6841 GD | 1.148 | #37 · 1,3% | 0,0110% | D66 (23%) | DENK +2,7 procentpunt |
| Stembureau MFC Presikhaven 6826 HA | 1.144 | #38 · 1,3% | 0,0110% | DENK (30%) | DENK +25,9 procentpunt |
| Stembureau SML Arnhem 6816 RM | 1.140 | #39 · 1,3% | 0,0110% | D66 (28%) | VVD +9,5 procentpunt |
| Stembureau De Buitenplaats (Siza) 6846 DX | 1.136 | #40 · 1,3% | 0,0109% | D66 (26%) | VVD +7,1 procentpunt |
| Stembureau Pieter Brueghelschool 6813 KZ | 1.097 | #41 · 1,2% | 0,0105% | D66 (35%) | D66 +13,4 procentpunt |
| Stembureau Jozef Sartoschool 6824 EG | 1.083 | #42 · 1,2% | 0,0104% | D66 (26%) | D66 +4,2 procentpunt |
| Stembureau MFC Klarendal 6822 ET | 1.083 | #43 · 1,2% | 0,0104% | GroenLinks-PvdA (25%) | VVD −4,4 procentpunt |
| Stembureau Spelzaal Venlo 1 6845 KM | 1.050 | #44 · 1,2% | 0,0101% | PVV (22%) | PVV +8,1 procentpunt |
| Stembureau ROC Rijn IJssel Welzijn 6814 BS | 1.045 | #45 · 1,2% | 0,0100% | D66 (30%) | PVV −9,7 procentpunt |
| Stembureau Wooncentrum Jan Hovingflat 6843 GW | 1.035 | #46 · 1,2% | 0,0099% | PVV (24%) | PVV +10,9 procentpunt |
| Stembureau Gymzaal Eimers 6834 CZ | 1.018 | #47 · 1,1% | 0,0098% | PVV (23%) | D66 −11,7 procentpunt |
| Stembureau Basisschool Het Mozaïek 6832 HG | 1.017 | #48 · 1,1% | 0,0098% | DENK (24%) | DENK +19,6 procentpunt |
| Stembureau Woonzorgcentrum Eilandstaete 6833 LR | 1.017 | #49 · 1,1% | 0,0098% | D66 (18%) | GroenLinks-PvdA −4,2 procentpunt |
| Stembureau Kantine AV & AC Eendracht 6825 EX | 993 | #50 · 1,1% | 0,0095% | PVV (25%) | PVV +12,0 procentpunt |
| Stembureau Jongerencentrum De Madser 6831 EJ | 989 | #51 · 1,1% | 0,0095% | PVV (24%) | PVV +10,2 procentpunt |
| Stembureau Sportcentrum Rijkerswoerd 6836 BK | 983 | #52 · 1,1% | 0,0094% | D66 (23%) | GroenLinks-PvdA −8,8 procentpunt |
| Stembureau Wijkcentrum Symfonie 6828 RM | 980 | #53 · 1,1% | 0,0094% | GroenLinks-PvdA (22%) | DENK +14,4 procentpunt |
| Stembureau De Buurtfabriek 6815 GT | 959 | #54 · 1,1% | 0,0092% | D66 (27%) | PVV −7,7 procentpunt |
| Stembureau Gemeenschapsruimte Rijkershof 6836 HA | 945 | #55 · 1,1% | 0,0091% | PVV (27%) | PVV +13,5 procentpunt |
| Stembureau Boerderijcafé De Hooijmaat 6836 WD | 927 | #56 · 1,0% | 0,0089% | D66 (22%) | VVD +3,7 procentpunt |
| Stembureau Produs Praktijkonderwijs 6843 LD | 923 | #57 · 1,0% | 0,0089% | PVV (22%) | PVV +8,7 procentpunt |
| Stembureau Woonzorgcentrum Waalstaete 6826 BR | 915 | #58 · 1,0% | 0,0088% | PVV (19%) | DENK +10,9 procentpunt |
| Stembureau Kantine v.v. MASV 6841 EE | 893 | #59 · 1,0% | 0,0086% | PVV (21%) | PVV +7,9 procentpunt |
| Stembureau EBS De Rank 6836 GA | 880 | #60 · 1,0% | 0,0085% | PVV (21%) | PVV +7,7 procentpunt |
| Stembureau Brede School de Laar West 6844 GA | 877 | #61 · 1,0% | 0,0084% | D66 (21%) | PVV +7,4 procentpunt |
| Stembureau Stembureau Trolleybus 6811 DG | 822 | #62 · 0,9% | 0,0079% | GroenLinks-PvdA (26%) | PVV −8,3 procentpunt |
| Stembureau Spelzaal Venlo 2 6845 KM | 807 | #63 · 0,9% | 0,0078% | GroenLinks-PvdA (19%) | PVV +5,3 procentpunt |
| Stembureau Hugo de Grootschool 6828 TT | 788 | #64 · 0,9% | 0,0076% | GroenLinks-PvdA (24%) | VVD −4,1 procentpunt |
| Stembureau Wijkaccommodatie Vredenburcht 6835 CD | 778 | #65 · 0,9% | 0,0075% | GroenLinks-PvdA (21%) | DENK +5,0 procentpunt |
| Stembureau Sionkerk - P.G. Filadelfia 6813 EW | 765 | #66 · 0,9% | 0,0074% | GroenLinks-PvdA (34%) | GroenLinks-PvdA +12,9 procentpunt |
| Stembureau The Point 6826 MT | 751 | #67 · 0,8% | 0,0072% | D66 (18%) | DENK +4,0 procentpunt |
| Stembureau Buurtcentrum 't Huukske 6812 BS | 682 | #68 · 0,8% | 0,0066% | GroenLinks-PvdA (28%) | GroenLinks-PvdA +7,3 procentpunt |
| Stembureau Buurthuis De Overkant 6826 TJ | 681 | #69 · 0,8% | 0,0065% | PVV (23%) | DENK +13,7 procentpunt |
| Stembureau Woonzorgcentrum Vreedenhoff 6824 LV | 678 | #70 · 0,8% | 0,0065% | D66 (25%) | PVV −5,9 procentpunt |
| Stembureau Loopvis 6811 LA | 627 | #71 · 0,7% | 0,0060% | GroenLinks-PvdA (28%) | PVV −7,5 procentpunt |
| Stembureau Woonzorgcentrum Klingelpoort 6812 DV | 579 | #72 · 0,6% | 0,0056% | D66 (29%) | PVV −10,1 procentpunt |
| Stembureau Woonzorgcentrum Westerkade 6827 AS | 575 | #73 · 0,6% | 0,0055% | D66 (19%) | GroenLinks-PvdA −2,2 procentpunt |
| Stembureau SWOA De Petersborg 6835 DX | 573 | #74 · 0,6% | 0,0055% | PVV (19%) | D66 −8,8 procentpunt |
| Stembureau Kantine HAN 6826 CC | 558 | #75 · 0,6% | 0,0054% | D66 (27%) | VVD +6,2 procentpunt |
| Stembureau Rijn IJssel Kronenburgsingel 6831 EX | 531 | #76 · 0,6% | 0,0051% | PVV (24%) | PVV +11,1 procentpunt |
| Stembureau Huis der Provincie 6811 CG | 525 | #77 · 0,6% | 0,0050% | GroenLinks-PvdA (26%) | PVV −7,5 procentpunt |
| Stembureau Peja Producten B.V. 6828 ZN | 509 | #78 · 0,6% | 0,0049% | GroenLinks-PvdA (20%) | D66 −4,7 procentpunt |
| Stembureau SIZA ( het Dorp) 6813 CH | 459 | #79 · 0,5% | 0,0044% | GroenLinks-PvdA (22%) | PVV −8,2 procentpunt |
| Stembureau Tuinpoort 6828 BE | 452 | #80 · 0,5% | 0,0043% | GroenLinks-PvdA (23%) | VVD −4,7 procentpunt |
| Stembureau Spelzaal Rietebeek 6828 EW | 442 | #81 · 0,5% | 0,0042% | GroenLinks-PvdA (31%) | GroenLinks-PvdA +9,7 procentpunt |
| Stembureau HDV Arnhem Turkiyem Moskee 6826 AC | 349 | #82 · 0,4% | 0,0034% | DENK (37%) | DENK +32,8 procentpunt |
Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.
De uitslag van Arnhem per partij
Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.