Stembureau Stembureau Molenplaats Sonsbeek Arnhem in Arnhem (2025)
Postcode 6814 CL · Wijk Burgemeesterswijk/Hoogkamp
Hier zijn 1.282 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 29,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 374 | 29,2% | 21,6% | +7,6 pp | 1,9% |
| GroenLinks-PvdA | 358 | 27,9% | 20,8% | +7,1 pp | 1,9% |
| VVD | 143 | 11,2% | 10,4% | +0,7 pp | 1,5% |
| CDA | 89 | 6,9% | 7,1% | −0,2 pp | 1,4% |
| Partij voor de Dieren | 78 | 6,1% | 4,2% | +1,9 pp | 2,1% |
| JA21 | 50 | 3,9% | 4,2% | −0,3 pp | 1,3% |
| PVV | 46 | 3,6% | 13,4% | −9,8 pp | 0,4% |
| Volt | 40 | 3,1% | 1,9% | +1,2 pp | 2,3% |
| SP | 29 | 2,3% | 2,8% | −0,5 pp | 1,2% |
| Forum voor Democratie | 18 | 1,4% | 3,7% | −2,3 pp | 0,5% |
| BIJ1 | 12 | 0,9% | 0,8% | +0,1 pp | 1,6% |
| BBB | 10 | 0,8% | 1,1% | −0,3 pp | 1,0% |
| 50PLUS | 7 | 0,5% | 1,1% | −0,6 pp | 0,7% |
| ChristenUnie | 7 | 0,5% | 1,4% | −0,8 pp | 0,6% |
| LP | 5 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 4,5% |
| SGP | 5 | 0,4% | 0,4% | +0,0 pp | 1,6% |
| NSC | 4 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 1,1% |
| Piratenpartij | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,2 pp | 2,9% |
| DENK | 3 | 0,2% | 3,9% | −3,6 pp | 0,1% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −9,8 pp minder dan gemiddeld in Arnhem.
- Qua gewicht is dit het 28e van de 82 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0123% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 70 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Arnhem
- Stembureau MFC De Wetering 1.290 stemmen · PVV 34%
- Stembureau MFC De Salamander 1 1.276 stemmen · D66 28%
- Stembureau SWOA De Gaanderij 1.299 stemmen · PVV 27%
- Stembureau MFC De Salamander 2 1.272 stemmen · D66 26%
- Stembureau Korfbalvereniging Oost-Arnhem 1.301 stemmen · D66 30%
- Stembureau Salvatorkerk 1.268 stemmen · PVV 22%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.