Stembureau Stembureau ROC Rijn IJssel Welzijn in Arnhem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6814 BS · Wijk St. Marten/Sonsbeek

Hier zijn 1.045 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 30,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 313 30,0% 21,6% +8,4 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 285 27,3% 20,8% +6,4 pp 1,5%
VVD 148 14,2% 10,4% +3,7 pp 1,6%
CDA 66 6,3% 7,1% −0,8 pp 1,0%
Partij voor de Dieren 42 4,0% 4,2% −0,2 pp 1,1%
PVV 39 3,7% 13,4% −9,7 pp 0,3%
JA21 38 3,6% 4,2% −0,5 pp 1,0%
Forum voor Democratie 28 2,7% 3,7% −1,0 pp 0,8%
Volt 26 2,5% 1,9% +0,5 pp 1,5%
SP 22 2,1% 2,8% −0,7 pp 0,9%
ChristenUnie 13 1,2% 1,4% −0,1 pp 1,1%
BIJ1 9 0,9% 0,8% +0,0 pp 1,2%
50PLUS 7 0,7% 1,1% −0,4 pp 0,7%
BBB 3 0,3% 1,1% −0,8 pp 0,3%
DENK 2 0,2% 3,9% −3,7 pp 0,1%
SGP 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,6%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 3,6%
Piratenpartij 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,7%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NSC 0 0,0% 0,4% −0,4 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −9,7 pp minder dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 45e van de 82 stembureaus: 1,2% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 86 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.