Stembureau Stembureau Woonzorgcentrum Eilandstaete in Arnhem (2025)
Postcode 6833 LR · Wijk Malburgen-Oost (Noord)
Hier zijn 1.017 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 18,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 187 | 18,4% | 21,6% | −3,2 pp | 1,0% |
| GroenLinks-PvdA | 169 | 16,6% | 20,8% | −4,2 pp | 0,9% |
| PVV | 160 | 15,7% | 13,4% | +2,3 pp | 1,3% |
| VVD | 131 | 12,9% | 10,4% | +2,4 pp | 1,4% |
| DENK | 77 | 7,6% | 3,9% | +3,7 pp | 2,2% |
| CDA | 70 | 6,9% | 7,1% | −0,3 pp | 1,1% |
| JA21 | 49 | 4,8% | 4,2% | +0,7 pp | 1,3% |
| Forum voor Democratie | 46 | 4,5% | 3,7% | +0,8 pp | 1,4% |
| ChristenUnie | 31 | 3,0% | 1,4% | +1,7 pp | 2,5% |
| SP | 23 | 2,3% | 2,8% | −0,5 pp | 0,9% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 1,9% | 4,2% | −2,4 pp | 0,5% |
| 50PLUS | 15 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 1,5% |
| BBB | 12 | 1,2% | 1,1% | +0,1 pp | 1,2% |
| Volt | 11 | 1,1% | 1,9% | −0,9 pp | 0,6% |
| SGP | 5 | 0,5% | 0,4% | +0,1 pp | 1,6% |
| BIJ1 | 3 | 0,3% | 0,8% | −0,5 pp | 0,4% |
| BVNL | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 1,5% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,4% | −0,2 pp | 0,6% |
| Piratenpartij | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 1,5% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 0,9% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,9% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −4,2 pp minder dan gemiddeld in Arnhem.
- Qua gewicht is dit het 49e van de 82 stembureaus: 1,1% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0098% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 88 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Arnhem
- Stembureau Basisschool Het Mozaïek 1.017 stemmen · DENK 24%
- Stembureau Kantine AV & AC Eendracht 993 stemmen · PVV 25%
- Stembureau Gymzaal Eimers 1.018 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Jongerencentrum De Madser 989 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Wooncentrum Jan Hovingflat 1.035 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Sportcentrum Rijkerswoerd 983 stemmen · D66 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.