Stembureau Stembureau Huis van Puck in Arnhem (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 6822 ET · Wijk Klarendal

Hier zijn 1.324 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 29,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 395 29,8% 20,8% +9,0 pp 2,1%
D66 300 22,7% 21,6% +1,1 pp 1,6%
PVV 129 9,7% 13,4% −3,7 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 96 7,3% 4,2% +3,0 pp 2,5%
SP 65 4,9% 2,8% +2,1 pp 2,6%
VVD 62 4,7% 10,4% −5,8 pp 0,7%
CDA 55 4,2% 7,1% −3,0 pp 0,9%
JA21 44 3,3% 4,2% −0,8 pp 1,2%
Forum voor Democratie 43 3,2% 3,7% −0,5 pp 1,3%
Volt 43 3,2% 1,9% +1,3 pp 2,5%
DENK 35 2,6% 3,9% −1,2 pp 1,0%
BBB 14 1,1% 1,1% −0,1 pp 1,4%
ChristenUnie 13 1,0% 1,4% −0,4 pp 1,1%
BIJ1 9 0,7% 0,8% −0,1 pp 1,2%
50PLUS 6 0,5% 1,1% −0,7 pp 0,6%
NSC 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 1,1%
LP 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,7%
SGP 3 0,2% 0,4% −0,1 pp 0,9%
BVNL 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 1,5%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 0,9%
Piratenpartij 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,7%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +9,0 pp meer dan gemiddeld in Arnhem.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 82 stembureaus: 1,5% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 68 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Arnhem

Alle stembureaus in Arnhem

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.