Hoe stemde Molenbuurt in Almere?

Ook bekijken: 2022

Met stembureaus in onder meer: Molenbuurt Oost

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 2 stembureaus in Molenbuurt 1.028 geldige stemmen uitgebracht (1,5% van alle stemmen in Almere). GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 15,1%. Vergeleken met heel Almere scoorden PVV (+3,1 pp) en SP (+2,3 pp) hier hoger en VVD (−3,9 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
GroenLinks-PvdA 155 15,1% 15,6% −0,6 pp
PVV 115 11,2% 8,1% +3,1 pp
Forum voor Democratie 100 9,7% 7,8% +2,0 pp
JA21 90 8,8% 7,6% +1,1 pp
VVD 74 7,2% 11,1% −3,9 pp
50PLUS 73 7,1% 6,0% +1,1 pp
D66 67 6,5% 9,9% −3,4 pp
SP 66 6,4% 4,1% +2,3 pp
Leefbaar Almere 50 4,9% 5,7% −0,9 pp
DENK 46 4,5% 3,4% +1,1 pp
CDA 40 3,9% 6,5% −2,6 pp
Partij voor de Dieren 31 3,0% 3,8% −0,7 pp
ChristenUnie 30 2,9% 2,9% +0,0 pp
Samen voor Almere 29 2,8% 1,5% +1,3 pp
Almere Partij 24 2,3% 2,9% −0,6 pp
Sterk Lokaal Almere 23 2,2% 1,5% +0,8 pp
Partij Generatie Almere 6 0,6% 0,4% +0,2 pp
De Verbinding 5 0,5% 1,0% −0,5 pp
4 0,4% 0,2% +0,1 pp
Blanco en ongeldig12Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Molenbuurt

Andere wijken in Almere

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Almere · Alle stembureaus