Uitslag per stembureau in Papendrecht (2025)
Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Papendrecht 15 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 79,0%. Het zwaarste stembureau, Gemeentehuis, leverde 13,6% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 34%.
Bekijk de uitslag per wijk in Papendrecht
Opvallende stembureaus
- Zwaarste stembureau: Gemeentehuis 13,6% van de stemmen
- Lichtste stembureau: KC Oranje Nassau 3,0% van de stemmen
- Meest afwijkend stemgedrag: Prins Florisschool VVD +8,9 procentpunt
Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten
Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst
| Stembureau | Geldige stemmen | Gewicht gemeente | Gewicht landelijk | Grootste partij | Wijkt het meest af |
|---|---|---|---|---|---|
| Gemeentehuis 3351 PB | 2.691 | #1 · 13,6% | 0,0259% | PVV (18%) | Forum voor Democratie −1,3 procentpunt |
| OBS De Knotwilg 3355 AJ | 2.288 | #2 · 11,6% | 0,0220% | PVV (20%) | JA21 +1,8 procentpunt |
| Prins Florisschool 3350 CB | 1.742 | #3 · 8,8% | 0,0167% | VVD (24%) | VVD +8,9 procentpunt |
| Morgensterkerk 3353 VD | 1.365 | #4 · 6,9% | 0,0131% | PVV (20%) | VVD −4,8 procentpunt |
| Samenwerkingsverband Drechtsteden 3355 RP | 1.346 | #5 · 6,8% | 0,0129% | VVD (21%) | VVD +6,6 procentpunt |
| De Spil 3352 BM | 1.322 | #6 · 6,7% | 0,0127% | PVV (20%) | VVD −3,1 procentpunt |
| Sionskerk 3351 JT | 1.317 | #7 · 6,7% | 0,0127% | PVV (19%) | SGP +4,4 procentpunt |
| Dienstencentrum 3354 BR | 1.300 | #8 · 6,6% | 0,0125% | PVV (17%) | PVV −2,2 procentpunt |
| Bethlehemkerk 3351 HA | 1.273 | #9 · 6,5% | 0,0122% | PVV (22%) | VVD −4,0 procentpunt |
| De Viermaster 3351 GZ | 961 | #10 · 4,9% | 0,0092% | PVV (24%) | VVD −6,5 procentpunt |
| Gemiva 3356 BG | 934 | #11 · 4,7% | 0,0090% | CDA (18%) | CDA +4,0 procentpunt |
| Speeltuin de Zonnebloem 3353 EA | 924 | #12 · 4,7% | 0,0089% | PVV (24%) | PVV +4,6 procentpunt |
| de Lage Waard 3352 VH | 838 | #13 · 4,2% | 0,0081% | PVV (16%) | PVV −3,1 procentpunt |
| Boeieraak 3356 MJ | 835 | #14 · 4,2% | 0,0080% | VVD (22%) | VVD +7,1 procentpunt |
| KC Oranje Nassau 3353 AT | 595 | #15 · 3,0% | 0,0057% | PVV (20%) | VVD −4,1 procentpunt |
Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.
De uitslag van Papendrecht per partij
Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.