Stembureau De Spil in Papendrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3352 BM · Wijk Molenvliet

Hier zijn 1.322 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 261 19,7% 19,2% +0,6 pp 6,9%
D66 205 15,5% 13,4% +2,1 pp 7,7%
CDA 163 12,3% 13,6% −1,3 pp 6,1%
VVD 153 11,6% 14,7% −3,1 pp 5,3%
GroenLinks-PvdA 129 9,8% 7,2% +2,5 pp 9,0%
JA21 101 7,6% 8,1% −0,4 pp 6,3%
Forum voor Democratie 81 6,1% 5,3% +0,8 pp 7,7%
ChristenUnie 52 3,9% 3,8% +0,1 pp 6,9%
SGP 46 3,5% 5,1% −1,6 pp 4,6%
50PLUS 36 2,7% 2,2% +0,5 pp 8,4%
BBB 23 1,7% 1,5% +0,2 pp 7,6%
SP 21 1,6% 1,3% +0,3 pp 8,1%
DENK 17 1,3% 1,9% −0,6 pp 4,6%
Partij voor de Dieren 14 1,1% 1,3% −0,3 pp 5,4%
Volt 9 0,7% 0,4% +0,2 pp 10,6%
BVNL 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 9,8%
NSC 3 0,2% 0,3% −0,1 pp 5,0%
BIJ1 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 6,5%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,7%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Papendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,1 pp minder dan gemiddeld in Papendrecht.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 15 stembureaus: 6,7% van alle geldige stemmen in Papendrecht en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Papendrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Papendrecht

Alle stembureaus in Papendrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.