Stembureau De Viermaster in Papendrecht (2025)
Postcode 3351 GZ · Wijk Westpolder
Hier zijn 961 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 228 | 23,7% | 19,2% | +4,6 pp | 6,0% |
| D66 | 140 | 14,6% | 13,4% | +1,1 pp | 5,3% |
| CDA | 115 | 12,0% | 13,6% | −1,6 pp | 4,3% |
| GroenLinks-PvdA | 100 | 10,4% | 7,2% | +3,2 pp | 7,0% |
| VVD | 79 | 8,2% | 14,7% | −6,5 pp | 2,7% |
| JA21 | 65 | 6,8% | 8,1% | −1,3 pp | 4,1% |
| Forum voor Democratie | 53 | 5,5% | 5,3% | +0,2 pp | 5,1% |
| SGP | 33 | 3,4% | 5,1% | −1,6 pp | 3,3% |
| 50PLUS | 30 | 3,1% | 2,2% | +0,9 pp | 7,0% |
| ChristenUnie | 28 | 2,9% | 3,8% | −0,9 pp | 3,7% |
| DENK | 26 | 2,7% | 1,9% | +0,8 pp | 7,0% |
| SP | 17 | 1,8% | 1,3% | +0,5 pp | 6,6% |
| Partij voor de Dieren | 15 | 1,6% | 1,3% | +0,2 pp | 5,8% |
| BBB | 11 | 1,1% | 1,5% | −0,4 pp | 3,6% |
| BVNL | 6 | 0,6% | 0,2% | +0,4 pp | 14,6% |
| BIJ1 | 4 | 0,4% | 0,2% | +0,3 pp | 12,9% |
| Piratenpartij | 4 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 26,7% |
| Volt | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 3,5% |
| NSC | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 3,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 14,3% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 4,5% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Papendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −6,5 pp minder dan gemiddeld in Papendrecht.
- Qua gewicht is dit het 10e van de 15 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Papendrecht en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 21 stemmen in Papendrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Papendrecht
- Bethlehemkerk 1.273 stemmen · PVV 22%
- Gemiva 934 stemmen · CDA 18%
- Dienstencentrum 1.300 stemmen · PVV 17%
- Speeltuin de Zonnebloem 924 stemmen · PVV 24%
- Sionskerk 1.317 stemmen · PVV 19%
- de Lage Waard 838 stemmen · PVV 16%
Alle stembureaus in Papendrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.