Stembureau Sionskerk in Papendrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3351 JT · Wijk Westpolder

Hier zijn 1.317 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 247 18,8% 19,2% −0,4 pp 6,5%
CDA 205 15,6% 13,6% +2,0 pp 7,6%
D66 146 11,1% 13,4% −2,4 pp 5,5%
VVD 146 11,1% 14,7% −3,6 pp 5,0%
SGP 125 9,5% 5,1% +4,4 pp 12,5%
JA21 97 7,4% 8,1% −0,7 pp 6,1%
GroenLinks-PvdA 93 7,1% 7,2% −0,2 pp 6,5%
ChristenUnie 75 5,7% 3,8% +1,9 pp 10,0%
Forum voor Democratie 72 5,5% 5,3% +0,2 pp 6,9%
SP 24 1,8% 1,3% +0,5 pp 9,3%
DENK 20 1,5% 1,9% −0,4 pp 5,4%
50PLUS 19 1,4% 2,2% −0,7 pp 4,4%
BBB 19 1,4% 1,5% −0,1 pp 6,3%
Partij voor de Dieren 14 1,1% 1,3% −0,3 pp 5,4%
Volt 6 0,5% 0,4% +0,0 pp 7,1%
NSC 5 0,4% 0,3% +0,1 pp 8,3%
BIJ1 2 0,2% 0,2% −0,0 pp 6,5%
DE LINIE 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 6,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 14,3%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Papendrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +4,4 pp meer dan gemiddeld in Papendrecht.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 15 stembureaus: 6,7% van alle geldige stemmen in Papendrecht en 0,0127% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Papendrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Papendrecht

Alle stembureaus in Papendrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.