Uitslag per stembureau in Heusden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 telde Heusden 31 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 80,1%. Het zwaarste stembureau, Stembureau D'n Elshof, leverde 4,3% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 12%.

Bekijk de uitslag per wijk in Heusden

Opvallende stembureaus

Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten

Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst

Stembureau Geldige stemmen Gewicht gemeente Gewicht landelijk Grootste partij Wijkt het meest af
Stembureau D'n Elshof 5154 AK 1.207 #1 · 4,3% 0,0117% PVV (28%) BBB +5,8 procentpunt
Stembureau De Remise 5151 BM 1.153 #2 · 4,1% 0,0112% PVV (25%) PVV −4,3 procentpunt
Stembureau Die Heygrave 2 5251 CJ 1.144 #3 · 4,1% 0,0111% PVV (30%) SP +1,7 procentpunt
Stembureau KSB de Bussel 5251 ER 1.118 #4 · 4,0% 0,0109% PVV (25%) Nieuw Sociaal Contract +4,7 procentpunt
Stembureau Het Patronaat 5253 AJ 1.114 #5 · 4,0% 0,0108% PVV (32%) PVV +2,6 procentpunt
Stembureau De Stulp 1 5151 MR 1.058 #6 · 3,8% 0,0103% PVV (28%) BBB −1,2 procentpunt
Stembureau Die Heygrave 3 5251 CJ 1.058 #7 · 3,8% 0,0103% PVV (28%) D66 +2,7 procentpunt
Stembureau De Stulp 2 5151 MR 1.054 #8 · 3,7% 0,0103% PVV (23%) PVV −6,2 procentpunt
Stembureau De Brug 2 5152 JB 1.003 #9 · 3,6% 0,0098% PVV (26%) PVV −3,4 procentpunt
Stembureau Seniorensociëteit 5256 AD 995 #10 · 3,5% 0,0097% PVV (21%) PVV −8,0 procentpunt
Stembureau De Brug 1 5152 JB 981 #11 · 3,5% 0,0095% PVV (25%) PVV −4,1 procentpunt
Stembureau Het Water ontmoetingsruimte 5152 GE 958 #12 · 3,4% 0,0093% VVD (27%) PVV −7,4 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Vlijmen 2 5251 ED 933 #13 · 3,3% 0,0091% PVV (27%) VVD +4,5 procentpunt
Stembureau Die Heygrave 1 5251 CJ 930 #14 · 3,3% 0,0090% PVV (29%) VVD +2,8 procentpunt
Stembureau KC Wereldwijs 5151 ZK 921 #15 · 3,3% 0,0090% PVV (35%) PVV +6,1 procentpunt
Stembureau Bibliotheek Drunen 5151 CR 920 #16 · 3,3% 0,0089% PVV (26%) PVV −3,7 procentpunt
Stembureau De Haarstek (De Steeg) 2 5254 JD 914 #17 · 3,2% 0,0089% PVV (32%) VVD +2,8 procentpunt
Stembureau Sint Janshof 5251 BL 909 #18 · 3,2% 0,0088% PVV (30%) VVD +2,2 procentpunt
Stembureau d'OultremontCollege 5151 GL 897 #19 · 3,2% 0,0087% PVV (29%) GroenLinks-PvdA +2,2 procentpunt
Stembureau De Zandley 5151 HK 877 #20 · 3,1% 0,0085% PVV (30%) VVD −3,0 procentpunt
Stembureau De Haarstek (De Steeg) 1 5254 JD 868 #21 · 3,1% 0,0084% PVV (34%) BBB +4,5 procentpunt
Stembureau TTV Hooghei 5251 LB 836 #22 · 3,0% 0,0081% PVV (36%) PVV +6,8 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Vlijmen 5251 ED 809 #23 · 2,9% 0,0079% PVV (26%) VVD +3,7 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Drunen 5151 JH 802 #24 · 2,8% 0,0078% PVV (21%) PVV −7,8 procentpunt
Stembureau M.F.A. Caleidoscoop 2 55251 NG 784 #25 · 2,8% 0,0076% PVV (46%) PVV +17,0 procentpunt
Stembureau M.F.A. Caleidoscoop 1 5251 NG 731 #26 · 2,6% 0,0071% PVV (43%) PVV +13,3 procentpunt
Stembureau Dorpshuis Herpt 5255 AH 709 #27 · 2,5% 0,0069% PVV (25%) BBB +6,8 procentpunt
Stembureau De Schakel 5156 AH 695 #28 · 2,5% 0,0068% PVV (46%) PVV +16,4 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Drunen 2, trouwzaal 5151 JH 645 #29 · 2,3% 0,0063% PVV (24%) PVV −5,0 procentpunt
Stembureau Wijkwinkel Oudheusden 5156 CJ 615 #30 · 2,2% 0,0060% PVV (39%) PVV +9,8 procentpunt
Stembureau D'n Bork 5253 AG 543 #31 · 1,9% 0,0053% PVV (33%) VVD +5,9 procentpunt

Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.

De uitslag van Heusden per partij

Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.