Stembureau Stembureau Die Heygrave 3 in Heusden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5251 CJ · Wijk Vlijmen

Hier zijn 1.058 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 294 27,8% 29,2% −1,4 pp 3,6%
VVD 190 18,0% 19,5% −1,6 pp 3,5%
Nieuw Sociaal Contract 159 15,0% 13,3% +1,7 pp 4,2%
GroenLinks-PvdA 128 12,1% 9,7% +2,4 pp 4,7%
D66 95 9,0% 6,3% +2,7 pp 5,3%
SP 43 4,1% 4,2% −0,1 pp 3,7%
CDA 26 2,5% 4,0% −1,5 pp 2,3%
Forum voor Democratie 24 2,3% 1,9% +0,4 pp 4,5%
BBB 22 2,1% 4,4% −2,4 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 13 1,2% 1,4% −0,1 pp 3,4%
DENK 12 1,1% 1,5% −0,4 pp 2,8%
JA21 12 1,1% 0,9% +0,2 pp 4,8%
Volt 9 0,9% 1,0% −0,2 pp 3,1%
50PLUS 8 0,8% 0,7% +0,0 pp 3,9%
ChristenUnie 7 0,7% 0,6% +0,0 pp 3,9%
Splinter 4 0,4% 0,1% +0,3 pp 13,3%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 8,3%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 2,1%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 18,2%
SGP 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 4,2%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 4,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 10,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heusden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,7 pp meer dan gemiddeld in Heusden.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 31 stembureaus: 3,8% van alle geldige stemmen in Heusden en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Heusden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Heusden

Alle stembureaus in Heusden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.