Stembureau Stembureau Gemeentehuis Vlijmen in Heusden (2023)
Postcode 5251 ED · Wijk Vlijmen
Hier zijn 809 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 214 | 26,5% | 29,2% | −2,8 pp | 2,6% |
| VVD | 188 | 23,2% | 19,5% | +3,7 pp | 3,4% |
| GroenLinks-PvdA | 95 | 11,7% | 9,7% | +2,0 pp | 3,5% |
| Nieuw Sociaal Contract | 89 | 11,0% | 13,3% | −2,3 pp | 2,4% |
| D66 | 47 | 5,8% | 6,3% | −0,5 pp | 2,6% |
| SP | 33 | 4,1% | 4,2% | −0,1 pp | 2,8% |
| CDA | 32 | 4,0% | 4,0% | −0,1 pp | 2,8% |
| BBB | 31 | 3,8% | 4,4% | −0,6 pp | 2,5% |
| DENK | 16 | 2,0% | 1,5% | +0,4 pp | 3,7% |
| Volt | 12 | 1,5% | 1,0% | +0,5 pp | 4,1% |
| Forum voor Democratie | 11 | 1,4% | 1,9% | −0,6 pp | 2,0% |
| Partij voor de Dieren | 10 | 1,2% | 1,4% | −0,1 pp | 2,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 1,0% | 0,5% | +0,5 pp | 5,6% |
| ChristenUnie | 8 | 1,0% | 0,6% | +0,4 pp | 4,5% |
| JA21 | 7 | 0,9% | 0,9% | −0,0 pp | 2,8% |
| 50PLUS | 4 | 0,5% | 0,7% | −0,2 pp | 2,0% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,1 pp | 4,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 2,8% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heusden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,7 pp meer dan gemiddeld in Heusden.
- Qua gewicht is dit het 23e van de 31 stembureaus: 2,9% van alle geldige stemmen in Heusden en 0,0079% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 35 stemmen in Heusden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Heusden
- Stembureau TTV Hooghei 836 stemmen · PVV 36%
- Stembureau Gemeentehuis Drunen 802 stemmen · PVV 21%
- Stembureau De Haarstek (De Steeg) 1 868 stemmen · PVV 34%
- Stembureau M.F.A. Caleidoscoop 2 784 stemmen · PVV 46%
- Stembureau De Zandley 877 stemmen · PVV 30%
- Stembureau M.F.A. Caleidoscoop 1 731 stemmen · PVV 43%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.