Uitslag per stembureau in Heusden (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Heusden 31 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 81,5%. Het zwaarste stembureau, Stembureau D'n Elshof, leverde 4,3% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 13%.

Bekijk de uitslag per wijk in Heusden

Opvallende stembureaus

Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten

Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst

Stembureau Geldige stemmen Gewicht gemeente Gewicht landelijk Grootste partij Wijkt het meest af
Stembureau D'n Elshof 5154 AK 1.253 #1 · 4,3% 0,0120% PVV (22%) D66 −4,6 procentpunt
Stembureau De Stulp 1 5151 MR 1.231 #2 · 4,3% 0,0118% VVD (19%) PVV −3,6 procentpunt
Stembureau Die Heygrave 2 5251 CJ 1.183 #3 · 4,1% 0,0114% PVV (20%) Forum voor Democratie −1,7 procentpunt
Stembureau KSB de Bussel 5251 ER 1.176 #4 · 4,1% 0,0113% VVD (20%) PVV −3,6 procentpunt
Stembureau De Stulp 2 5151 MR 1.152 #5 · 4,0% 0,0111% PVV (20%) CDA −1,9 procentpunt
Stembureau Die Heygrave 3 5251 CJ 1.134 #6 · 3,9% 0,0109% PVV (20%) D66 +2,5 procentpunt
Stembureau Het Patronaat 5253 AJ 1.090 #7 · 3,8% 0,0105% PVV (23%) VVD +2,6 procentpunt
Stembureau Die Heygrave 1 5251 CJ 1.053 #8 · 3,6% 0,0101% D66 (20%) D66 +3,3 procentpunt
Stembureau De Brug 1 5152 JB 1.033 #9 · 3,6% 0,0099% D66 (21%) PVV −4,4 procentpunt
Stembureau Seniorensociëteit 5256 AD 1.031 #10 · 3,6% 0,0099% D66 (20%) PVV −5,4 procentpunt
Stembureau De Brug 2 5152 JB 1.014 #11 · 3,5% 0,0097% D66 (21%) PVV −6,0 procentpunt
Stembureau De Zandley 5151 HK 1.014 #12 · 3,5% 0,0097% PVV (22%) CDA +5,9 procentpunt
Stembureau d'OultremontCollege 5151 GL 1.003 #13 · 3,5% 0,0096% VVD (20%) PVV −4,2 procentpunt
Stembureau Het Water ontmoetingsruimte 5152 GE 965 #14 · 3,3% 0,0093% VVD (25%) PVV −8,6 procentpunt
Stembureau Sint Janshof 5251 BL 913 #15 · 3,2% 0,0088% PVV (23%) VVD +2,5 procentpunt
Stembureau De Haarstek 2 5254 JD 904 #16 · 3,1% 0,0087% PVV (22%) VVD +3,6 procentpunt
Stembureau De Haarstek 1 5254 JD 899 #17 · 3,1% 0,0086% VVD (22%) VVD +3,3 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Vlijmen 2 5251 ED 882 #18 · 3,1% 0,0085% PVV (20%) JA21 +1,0 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Vlijmen 1 5251 ED 881 #19 · 3,1% 0,0085% VVD (21%) CDA −3,2 procentpunt
Stembureau Sportzaal De Vennen 5151 CA 874 #20 · 3,0% 0,0084% PVV (19%) VVD −3,1 procentpunt
Stembureau De Groene Bogen 5151 ZK 864 #21 · 3,0% 0,0083% PVV (28%) PVV +7,4 procentpunt
Stembureau TTV Hooghei 5251 LB 846 #22 · 2,9% 0,0081% PVV (24%) PVV +3,3 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Drunen 1 5151 JH 813 #23 · 2,8% 0,0078% CDA (20%) CDA +6,4 procentpunt
Stembureau M.F.A. Caleidoscoop 1 5251 NG 796 #24 · 2,8% 0,0077% PVV (39%) PVV +18,4 procentpunt
Stembureau M.F.A. Caleidoscoop 2 5251 NG 794 #25 · 2,8% 0,0076% PVV (39%) PVV +18,5 procentpunt
Stembureau Gemeentehuis Drunen 2, trouwzaal 5151 JH 783 #26 · 2,7% 0,0075% VVD (23%) PVV −6,5 procentpunt
Stembureau Dorpshuis Herpt 5255 AH 744 #27 · 2,6% 0,0072% VVD (21%) PVV −5,1 procentpunt
Stembureau De Schakel 5156 AH 668 #28 · 2,3% 0,0064% PVV (38%) PVV +17,4 procentpunt
Stembureau Dorpshuis D'n Bork 5253 AG 665 #29 · 2,3% 0,0064% VVD (24%) VVD +5,8 procentpunt
Stembureau Sportzaal de Kubus 5156 CJ 631 #30 · 2,2% 0,0061% PVV (29%) VVD −10,9 procentpunt
Stembureau Jeu de boules vereniging Bâtard 5151 GB 568 #31 · 2,0% 0,0055% VVD (23%) PVV −6,5 procentpunt

Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.

De uitslag van Heusden per partij

Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.