Hoe stemde Loosduinen in Den Haag in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Kom Loosduinen, Houtwijk, Kerketuinen en Zichtenburg

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 13 stembureaus in Loosduinen 10.986 geldige stemmen uitgebracht (4,5% van alle stemmen in Den Haag). PVV werd hier de grootste met 26,1%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden PVV (+10,3 pp) en CDA (+1,4 pp) hier hoger en D66 (−5,9 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 2.865 26,1% 15,8% +10,3 pp
D66 1.542 14,0% 19,9% −5,9 pp
GroenLinks-PvdA 1.442 13,1% 16,5% −3,4 pp
VVD 1.284 11,7% 12,3% −0,6 pp
CDA 908 8,3% 6,8% +1,4 pp
JA21 582 5,3% 4,3% +1,0 pp
DENK 546 5,0% 8,8% −3,8 pp
Forum voor Democratie 509 4,6% 3,4% +1,3 pp
Partij voor de Dieren 259 2,4% 3,4% −1,1 pp
SP 239 2,2% 2,0% +0,2 pp
50PLUS 205 1,9% 1,0% +0,9 pp
BBB 147 1,3% 0,8% +0,5 pp
ChristenUnie 128 1,2% 1,1% +0,1 pp
Volt 93 0,8% 1,5% −0,7 pp
SGP 74 0,7% 0,5% +0,2 pp
BIJ1 41 0,4% 0,8% −0,4 pp
NSC 39 0,4% 0,3% +0,0 pp
Vrede voor Dieren 33 0,3% 0,2% +0,1 pp
LP 12 0,1% 0,1% +0,0 pp
Piratenpartij 11 0,1% 0,1% −0,0 pp
BVNL 9 0,1% 0,1% −0,1 pp
NL PLAN 8 0,1% 0,1% −0,0 pp
FNP 5 0,0% 0,0% +0,0 pp
DE LINIE 4 0,0% 0,0% +0,0 pp
Vrij Verbond 1 0,0% 0,0% −0,0 pp
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Loosduinen

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus