Hoe stemde Willemspark in Den Haag in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Willemspark 1.195 geldige stemmen uitgebracht (0,5% van alle stemmen in Den Haag). D66 werd hier de grootste met 29,2%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden VVD (+11,8 pp) en D66 (+9,3 pp) hier hoger en PVV (−10,8 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 349 29,2% 19,9% +9,3 pp
VVD 287 24,0% 12,3% +11,8 pp
GroenLinks-PvdA 184 15,4% 16,5% −1,1 pp
CDA 116 9,7% 6,8% +2,9 pp
PVV 60 5,0% 15,8% −10,8 pp
Partij voor de Dieren 46 3,8% 3,4% +0,4 pp
JA21 44 3,7% 4,3% −0,6 pp
Volt 32 2,7% 1,5% +1,1 pp
Forum voor Democratie 24 2,0% 3,4% −1,4 pp
BBB 13 1,1% 0,8% +0,2 pp
SP 12 1,0% 2,0% −1,0 pp
50PLUS 5 0,4% 1,0% −0,6 pp
DENK 5 0,4% 8,8% −8,4 pp
ChristenUnie 5 0,4% 1,1% −0,7 pp
BVNL 4 0,3% 0,1% +0,2 pp
BIJ1 2 0,2% 0,8% −0,6 pp
SGP 2 0,2% 0,5% −0,3 pp
NSC 2 0,2% 0,3% −0,2 pp
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,2% −0,2 pp
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Willemspark

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus