Hoe stemde Duinoord in Den Haag in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Sweelinckplein e.o., Stadhoudersplantsoen

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 3 stembureaus in Duinoord 3.395 geldige stemmen uitgebracht (1,4% van alle stemmen in Den Haag). D66 werd hier de grootste met 32,8%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden D66 (+12,9 pp) en GroenLinks-PvdA (+6,0 pp) hier hoger en PVV (−11,6 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 1.114 32,8% 19,9% +12,9 pp
GroenLinks-PvdA 765 22,5% 16,5% +6,0 pp
VVD 482 14,2% 12,3% +1,9 pp
CDA 247 7,3% 6,8% +0,4 pp
PVV 143 4,2% 15,8% −11,6 pp
Partij voor de Dieren 120 3,5% 3,4% +0,1 pp
JA21 119 3,5% 4,3% −0,8 pp
Volt 100 2,9% 1,5% +1,4 pp
Forum voor Democratie 73 2,2% 3,4% −1,2 pp
SP 64 1,9% 2,0% −0,1 pp
ChristenUnie 28 0,8% 1,1% −0,3 pp
DENK 28 0,8% 8,8% −8,0 pp
50PLUS 22 0,6% 1,0% −0,3 pp
BBB 22 0,6% 0,8% −0,2 pp
BIJ1 17 0,5% 0,8% −0,3 pp
Vrede voor Dieren 15 0,4% 0,2% +0,2 pp
BVNL 9 0,3% 0,1% +0,1 pp
SGP 9 0,3% 0,5% −0,2 pp
NSC 8 0,2% 0,3% −0,1 pp
LP 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
Piratenpartij 3 0,1% 0,1% −0,0 pp
NL PLAN 2 0,1% 0,1% −0,0 pp
Vrij Verbond 1 0,0% 0,0% +0,0 pp
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Duinoord

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus