Hoe stemde Bohemen en Meer en Bos in Den Haag in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Bosjes van Pex

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 6 stembureaus in Bohemen en Meer en Bos 4.673 geldige stemmen uitgebracht (1,9% van alle stemmen in Den Haag). D66 werd hier de grootste met 23,6%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden VVD (+9,5 pp) en D66 (+3,7 pp) hier hoger en DENK (−8,1 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 1.104 23,6% 19,9% +3,7 pp
VVD 1.017 21,8% 12,3% +9,5 pp
GroenLinks-PvdA 684 14,6% 16,5% −1,9 pp
PVV 509 10,9% 15,8% −4,9 pp
CDA 456 9,8% 6,8% +2,9 pp
JA21 254 5,4% 4,3% +1,1 pp
Partij voor de Dieren 157 3,4% 3,4% −0,1 pp
Forum voor Democratie 145 3,1% 3,4% −0,3 pp
SP 66 1,4% 2,0% −0,6 pp
Volt 63 1,3% 1,5% −0,2 pp
50PLUS 52 1,1% 1,0% +0,1 pp
BBB 42 0,9% 0,8% +0,1 pp
ChristenUnie 30 0,6% 1,1% −0,5 pp
DENK 30 0,6% 8,8% −8,1 pp
Vrede voor Dieren 13 0,3% 0,2% +0,0 pp
NSC 13 0,3% 0,3% −0,1 pp
BVNL 12 0,3% 0,1% +0,1 pp
SGP 10 0,2% 0,5% −0,2 pp
BIJ1 5 0,1% 0,8% −0,7 pp
LP 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
Piratenpartij 4 0,1% 0,1% −0,0 pp
DE LINIE 2 0,0% 0,0% +0,0 pp
FNP 1 0,0% 0,0% −0,0 pp
ELLECT 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Bohemen en Meer en Bos

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus