Hoe stemde Duinoord in Den Haag in 2018?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Sweelinckplein e.o., Stadhoudersplantsoen

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart 2018 zijn bij de 4 stembureaus in Duinoord 2.646 geldige stemmen uitgebracht (1,4% van alle stemmen in Den Haag). D66 werd hier de grootste met 20,9%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden D66 (+8,6 pp) en GROENLINKS (+6,1 pp) hier hoger en Groep de Mos / Hart voor Den Haag (−9,4 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 554 20,9% 12,3% +8,6 pp
VVD 526 19,9% 13,9% +6,0 pp
GROENLINKS 442 16,7% 10,6% +6,1 pp
Haagse Stadspartij 256 9,7% 5,6% +4,1 pp
Groep de Mos / Hart voor Den Haag 195 7,4% 16,8% −9,4 pp
PvdA 169 6,4% 6,5% −0,1 pp
Partij voor de Dieren 162 6,1% 5,3% +0,9 pp
CDA 94 3,6% 6,5% −2,9 pp
ChristenUnie-SGP 53 2,0% 3,2% −1,2 pp
PVV 52 2,0% 4,7% −2,7 pp
SP 50 1,9% 2,7% −0,8 pp
50PLUS 50 1,9% 2,3% −0,4 pp
Dynamo Den Haag 12 0,5% 0,3% +0,2 pp
Partij van de Eenheid 11 0,4% 2,1% −1,7 pp
Haagse Toekomst 7 0,3% 0,4% −0,2 pp
Samen070 6 0,2% 0,7% −0,5 pp
Islam Democraten 4 0,2% 3,6% −3,4 pp
2 0,1% 0,2% −0,1 pp
NIDA 1 0,0% 2,3% −2,3 pp
Bond voor Studenten Actie 0 0,0% 0,2% −0,2 pp
Blanco en ongeldig13Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Duinoord

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus