Hoe stemde Kraayenstein en Vroondaal in Den Haag in 2018?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2022

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart 2018 zijn bij de 2 stembureaus in Kraayenstein en Vroondaal 1.960 geldige stemmen uitgebracht (1,0% van alle stemmen in Den Haag). Groep de Mos / Hart voor Den Haag werd hier de grootste met 25,3%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden Groep de Mos / Hart voor Den Haag (+8,5 pp) en VVD (+4,3 pp) hier hoger en D66 (−3,6 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
Groep de Mos / Hart voor Den Haag 495 25,3% 16,8% +8,5 pp
VVD 357 18,2% 13,9% +4,3 pp
D66 172 8,8% 12,3% −3,6 pp
CDA 165 8,4% 6,5% +1,9 pp
GROENLINKS 154 7,9% 10,6% −2,8 pp
Partij voor de Dieren 123 6,3% 5,3% +1,0 pp
PVV 103 5,3% 4,7% +0,6 pp
PvdA 102 5,2% 6,5% −1,3 pp
Haagse Stadspartij 97 4,9% 5,6% −0,7 pp
50PLUS 63 3,2% 2,3% +0,9 pp
ChristenUnie-SGP 59 3,0% 3,2% −0,1 pp
SP 41 2,1% 2,7% −0,6 pp
Haagse Toekomst 7 0,4% 0,4% −0,1 pp
7 0,4% 0,2% +0,2 pp
Bond voor Studenten Actie 5 0,3% 0,2% +0,1 pp
Islam Democraten 2 0,1% 3,6% −3,5 pp
Samen070 2 0,1% 0,7% −0,6 pp
Partij van de Eenheid 2 0,1% 2,1% −2,0 pp
Dynamo Den Haag 2 0,1% 0,3% −0,2 pp
NIDA 2 0,1% 2,3% −2,2 pp
Blanco en ongeldig7Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Kraayenstein en Vroondaal

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus