Hoe stemde Bomen- en Bloemenbuurt in Den Haag in 2018?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Bomenbuurt, Bloemenbuurt-Oost, Bloemenbuurt-West

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 21 maart 2018 zijn bij de 7 stembureaus in Bomen- en Bloemenbuurt 7.152 geldige stemmen uitgebracht (3,7% van alle stemmen in Den Haag). Groep de Mos / Hart voor Den Haag werd hier de grootste met 16,8%. Vergeleken met heel Den Haag scoorden Haagse Stadspartij (+4,5 pp) en GROENLINKS (+3,1 pp) hier hoger en Islam Democraten (−3,4 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
Groep de Mos / Hart voor Den Haag 1.202 16,8% 16,8% +0,0 pp
VVD 1.035 14,5% 13,9% +0,6 pp
D66 1.000 14,0% 12,3% +1,6 pp
GROENLINKS 986 13,8% 10,6% +3,1 pp
Haagse Stadspartij 721 10,1% 5,6% +4,5 pp
Partij voor de Dieren 540 7,6% 5,3% +2,3 pp
PvdA 428 6,0% 6,5% −0,5 pp
CDA 358 5,0% 6,5% −1,5 pp
ChristenUnie-SGP 220 3,1% 3,2% −0,1 pp
PVV 198 2,8% 4,7% −1,9 pp
SP 192 2,7% 2,7% +0,0 pp
50PLUS 159 2,2% 2,3% −0,1 pp
Dynamo Den Haag 28 0,4% 0,3% +0,1 pp
Haagse Toekomst 17 0,2% 0,4% −0,2 pp
NIDA 14 0,2% 2,3% −2,1 pp
Partij van de Eenheid 13 0,2% 2,1% −1,9 pp
12 0,2% 0,2% −0,0 pp
Islam Democraten 11 0,2% 3,6% −3,4 pp
Bond voor Studenten Actie 10 0,1% 0,2% −0,0 pp
Samen070 8 0,1% 0,7% −0,6 pp
Blanco en ongeldig39Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Bomen- en Bloemenbuurt

Andere wijken in Den Haag

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Den Haag · Alle stembureaus