Hoe stemde Schuytgraaf in Arnhem in 2022?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023

Met stembureaus in onder meer: Schuytgraaf-Noord, Schuytgraaf-Centrum, Schuytgraaf-Zuid

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 16 maart 2022 zijn bij de 6 stembureaus in Schuytgraaf 4.223 geldige stemmen uitgebracht (7,0% van alle stemmen in Arnhem). VVD werd hier de grootste met 18,2%. Vergeleken met heel Arnhem scoorden VVD (+7,4 pp) en Arnhem Centraal (+3,9 pp) hier hoger en GROENLINKS (−4,1 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
VVD 769 18,2% 10,8% +7,4 pp
D66 616 14,6% 12,2% +2,3 pp
Arnhem Centraal 616 14,6% 10,7% +3,9 pp
GROENLINKS 465 11,0% 15,1% −4,1 pp
CDA 340 8,1% 5,6% +2,4 pp
Partij voor de Dieren 229 5,4% 8,5% −3,1 pp
PvdA 199 4,7% 7,6% −2,9 pp
Volt 177 4,2% 5,0% −0,8 pp
ChristenUnie 164 3,9% 3,9% +0,0 pp
SP 158 3,7% 6,3% −2,6 pp
Forum voor Democratie 141 3,3% 2,6% +0,8 pp
Arnhemse Ouderen Partij 129 3,1% 3,9% −0,9 pp
DENK 106 2,5% 4,4% −1,9 pp
PVV 103 2,4% 2,8% −0,3 pp
Nederlandse Volks-Unie 8 0,2% 0,3% −0,1 pp
JenO - De Partij voor Jong en Oud 3 0,1% 0,2% −0,2 pp
Blanco en ongeldig24Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Schuytgraaf

Andere wijken in Arnhem

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Arnhem · Alle stembureaus