Stembureau Kantine v.v. Arnhemse Boys (dinsdag) in Arnhem (2022)
Postcode 6846 XA · Wijk Schuytgraaf
Hier waren 461 kiezers toegelaten (0,8% van alle toegelaten kiezers in Arnhem) en zijn 460 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 19,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 88 | 19,1% | 10,8% | +8,4 pp | 1,3% |
| Arnhem Centraal | 73 | 15,9% | 10,7% | +5,2 pp | 1,1% |
| D66 | 63 | 13,7% | 12,2% | +1,5 pp | 0,8% |
| GROENLINKS | 47 | 10,2% | 15,1% | −4,9 pp | 0,5% |
| CDA | 36 | 7,8% | 5,6% | +2,2 pp | 1,1% |
| Arnhemse Ouderen Partij | 26 | 5,7% | 3,9% | +1,7 pp | 1,1% |
| ChristenUnie | 25 | 5,4% | 3,9% | +1,6 pp | 1,1% |
| Volt | 22 | 4,8% | 5,0% | −0,2 pp | 0,7% |
| PvdA | 17 | 3,7% | 7,6% | −3,9 pp | 0,4% |
| Forum voor Democratie | 17 | 3,7% | 2,6% | +1,1 pp | 1,1% |
| SP | 16 | 3,5% | 6,3% | −2,9 pp | 0,4% |
| Partij voor de Dieren | 14 | 3,0% | 8,5% | −5,5 pp | 0,3% |
| PVV | 10 | 2,2% | 2,8% | −0,6 pp | 0,6% |
| DENK | 5 | 1,1% | 4,4% | −3,3 pp | 0,2% |
| Nederlandse Volks-Unie | 1 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 0,5% |
| JenO - De Partij voor Jong en Oud | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| Blanco | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 0 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Arnhem, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Steffenie Pape (VVD) · 47 stemmen · 10,2% van alle stemmen hier
- Bob Roelofs (Arnhem Centraal) · 33 stemmen · 7,2% van alle stemmen hier
- Suzan Kemperman (D66) · 29 stemmen · 6,3% van alle stemmen hier
- Cathelijne Bouwkamp (GROENLINKS) · 28 stemmen · 6,1% van alle stemmen hier
- Mattijs Loor (D66) · 23 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Klaartje Koorn (CDA) · 23 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Nico Wiggers (Arnhemse Ouderen Partij) · 15 stemmen · 3,3% van alle stemmen hier
- Lea Manders (Arnhem Centraal) · 14 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
- Nathalie Nede (ChristenUnie) · 12 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
- Gerrie Elfrink (SP) · 10 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- G.A.A. Luurssen (Forum voor Democratie) · 10 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Giovanni Visser (PvdA) · 9 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Coen Verheij (PVV) · 9 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
- Thomas Meyer (Arnhem Centraal) · 8 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
- Niels Scholten (Volt) · 8 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +8,4 pp meer dan gemiddeld in Arnhem.
- Qua gewicht is dit het 66e van de 94 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Arnhem en 0,0067% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 132 stemmen in Arnhem komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 404 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 57 |
| Toegelaten kiezers | 461 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 460 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | −1 |
| Blanco en ongeldig | 0 (0,0%) |
Er zijn 1 stembiljet minder geteld dan er kiezers waren toegelaten. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,60% in Arnhem en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Arnhem
- Wijkaccommodatie Vredenburcht 471 stemmen · GROENLINKS 13%
- Basisschool Het Mozaïek (gymzaal Fluitekruidstr.) 455 stemmen · DENK 28%
- Sportcentrum Valkenhuizen (dinsdag) 471 stemmen · GROENLINKS 17%
- Brede School de Laar West 444 stemmen · Arnhem Centraal 20%
- Rode Kruisgebouw (dinsdag) 471 stemmen · VVD 16%
- Kantine AV & AC Eendracht 442 stemmen · GROENLINKS 12%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.