Stembureau Zeister vrije school locatie van Tuylllaan in Zeist (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3707 CV · Wijk Zeist Centrum

Hier zijn 800 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 29,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 234 29,3% 23,9% +5,3 pp 2,4%
GroenLinks-PvdA 202 25,3% 17,3% +7,9 pp 2,9%
VVD 112 14,0% 15,5% −1,5 pp 1,8%
CDA 87 10,9% 10,6% +0,2 pp 2,0%
Partij voor de Dieren 27 3,4% 3,0% +0,4 pp 2,2%
Volt 25 3,1% 1,8% +1,4 pp 3,5%
ChristenUnie 21 2,6% 2,2% +0,4 pp 2,4%
PVV 18 2,3% 9,9% −7,7 pp 0,4%
Forum voor Democratie 15 1,9% 2,8% −0,9 pp 1,3%
JA21 14 1,8% 4,1% −2,4 pp 0,8%
SGP 14 1,8% 1,3% +0,4 pp 2,6%
SP 10 1,3% 1,5% −0,2 pp 1,7%
BBB 7 0,9% 1,0% −0,2 pp 1,7%
50PLUS 4 0,5% 1,1% −0,6 pp 0,9%
DENK 4 0,5% 2,6% −2,1 pp 0,4%
Vrede voor Dieren 2 0,3% 0,1% +0,1 pp 3,6%
BVNL 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,2%
BIJ1 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 0,7%
NSC 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 0,8%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 10,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Zeist, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +7,9 pp meer dan gemiddeld in Zeist.
  • Qua gewicht is dit het 29e van de 38 stembureaus: 2,0% van alle geldige stemmen in Zeist en 0,0077% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 50 stemmen in Zeist komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Zeist

Alle stembureaus in Zeist

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.