Stembureau Gymzaal Oeralstraat in Woerden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3446 BT · Wijk Woerden-Oost

Hier zijn 1.713 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 23,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 397 23,2% 18,6% +4,5 pp 6,3%
GroenLinks-PvdA 261 15,2% 14,2% +1,1 pp 5,4%
PVV 260 15,2% 18,8% −3,7 pp 4,1%
Nieuw Sociaal Contract 234 13,7% 12,2% +1,4 pp 5,6%
D66 170 9,9% 7,2% +2,7 pp 7,0%
CDA 89 5,2% 5,4% −0,2 pp 4,9%
ChristenUnie 57 3,3% 3,5% −0,2 pp 4,7%
BBB 46 2,7% 4,6% −1,9 pp 3,0%
SP 33 1,9% 2,1% −0,2 pp 4,6%
Volt 30 1,8% 1,8% −0,1 pp 4,9%
SGP 29 1,7% 3,4% −1,8 pp 2,5%
Forum voor Democratie 27 1,6% 1,9% −0,3 pp 4,2%
Partij voor de Dieren 25 1,5% 1,8% −0,4 pp 4,0%
DENK 14 0,8% 1,7% −0,9 pp 2,4%
JA21 12 0,7% 0,7% −0,0 pp 5,0%
50PLUS 9 0,5% 0,5% +0,0 pp 5,3%
Splinter 7 0,4% 0,3% +0,1 pp 6,5%
BIJ1 4 0,2% 0,3% −0,0 pp 4,7%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,2% 0,5% −0,2 pp 2,6%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,4%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 8,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,7%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woerden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +4,5 pp meer dan gemiddeld in Woerden.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 28 stembureaus: 5,1% van alle geldige stemmen in Woerden en 0,0167% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Woerden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Woerden

Alle stembureaus in Woerden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.