Stembureau Dorpshuis Harmelen in Woerden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3481 GH · Wijk Harmelen

Hier zijn 1.666 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 22,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
VVD 372 22,3% 18,6% +3,7 pp 5,9%
PVV 344 20,6% 18,8% +1,8 pp 5,4%
Nieuw Sociaal Contract 218 13,1% 12,2% +0,8 pp 5,2%
GroenLinks-PvdA 202 12,1% 14,2% −2,0 pp 4,2%
D66 113 6,8% 7,2% −0,4 pp 4,6%
CDA 89 5,3% 5,4% −0,1 pp 4,9%
BBB 81 4,9% 4,6% +0,3 pp 5,2%
SGP 38 2,3% 3,4% −1,2 pp 3,3%
SP 37 2,2% 2,1% +0,1 pp 5,2%
Forum voor Democratie 34 2,0% 1,9% +0,2 pp 5,3%
ChristenUnie 32 1,9% 3,5% −1,6 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 29 1,7% 1,8% −0,1 pp 4,7%
Volt 24 1,4% 1,8% −0,4 pp 3,9%
JA21 13 0,8% 0,7% +0,1 pp 5,4%
50PLUS 11 0,7% 0,5% +0,2 pp 6,5%
BVNL / Groep Van Haga 10 0,6% 0,5% +0,1 pp 6,5%
DENK 10 0,6% 1,7% −1,1 pp 1,7%
BIJ1 4 0,2% 0,3% −0,0 pp 4,7%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 7,4%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 8,3%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,7%
Splinter 1 0,1% 0,3% −0,3 pp 0,9%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woerden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,7 pp meer dan gemiddeld in Woerden.
  • Qua gewicht is dit het 3e van de 28 stembureaus: 4,9% van alle geldige stemmen in Woerden en 0,0162% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Woerden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Woerden

Alle stembureaus in Woerden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.