Stembureau Dorpshuis Meteren in West Betuwe (2023)
Hier zijn 1.125 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 388 | 34,5% | 28,4% | +6,1 pp | 4,0% |
| VVD | 218 | 19,4% | 16,5% | +2,9 pp | 3,8% |
| SGP | 137 | 12,2% | 9,3% | +2,9 pp | 4,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 107 | 9,5% | 11,2% | −1,7 pp | 2,8% |
| GroenLinks-PvdA | 62 | 5,5% | 9,6% | −4,0 pp | 1,9% |
| BBB | 55 | 4,9% | 6,4% | −1,5 pp | 2,5% |
| D66 | 47 | 4,2% | 4,3% | −0,1 pp | 3,2% |
| CDA | 29 | 2,6% | 3,5% | −0,9 pp | 2,4% |
| ChristenUnie | 21 | 1,9% | 2,6% | −0,7 pp | 2,4% |
| Forum voor Democratie | 15 | 1,3% | 1,7% | −0,4 pp | 2,5% |
| JA21 | 11 | 1,0% | 0,7% | +0,3 pp | 4,7% |
| SP | 10 | 0,9% | 1,8% | −0,9 pp | 1,6% |
| DENK | 8 | 0,7% | 0,5% | +0,2 pp | 4,7% |
| Partij voor de Dieren | 4 | 0,4% | 1,4% | −1,0 pp | 0,9% |
| Volt | 4 | 0,4% | 0,9% | −0,6 pp | 1,3% |
| 50PLUS | 3 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 2,2% |
| BIJ1 | 3 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 9,1% |
| BVNL / Groep Van Haga | 3 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 1,6% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel West Betuwe, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,1 pp meer dan gemiddeld in West Betuwe.
- Qua gewicht is dit het 13e van de 35 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in West Betuwe en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 31 stemmen in West Betuwe komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in West Betuwe
- Dorpshuis De Koeldert 1.251 stemmen · PVV 31%
- MFC Huis op Hemert 1.124 stemmen · PVV 29%
- Dorpshuis de Koels 1.395 stemmen · PVV 31%
- Dorpshuis Toevershof 952 stemmen · PVV 32%
- Mr. Aafjesschool 1.403 stemmen · PVV 24%
- De Morgenster 935 stemmen · PVV 31%
Alle stembureaus in West Betuwe
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.