Stembureau Parochiecentrum H. Eligiuskerk Oostburg in Sluis (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.376 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 353 25,7% 27,1% −1,5 pp 10,2%
VVD 239 17,4% 18,7% −1,4 pp 10,0%
GroenLinks-PvdA 179 13,0% 10,6% +2,4 pp 13,1%
Nieuw Sociaal Contract 177 12,9% 12,1% +0,7 pp 11,4%
BBB 103 7,5% 10,3% −2,9 pp 7,8%
D66 83 6,0% 3,9% +2,1 pp 16,6%
CDA 75 5,5% 3,9% +1,5 pp 15,0%
SP 46 3,3% 3,6% −0,2 pp 10,1%
Partij voor de Dieren 22 1,6% 2,0% −0,4 pp 8,7%
ChristenUnie 18 1,3% 1,0% +0,3 pp 14,2%
Forum voor Democratie 16 1,2% 2,5% −1,4 pp 4,9%
JA21 12 0,9% 0,5% +0,4 pp 18,8%
Volt 12 0,9% 0,7% +0,2 pp 13,0%
50PLUS 9 0,7% 0,6% +0,1 pp 12,7%
SGP 9 0,7% 0,9% −0,3 pp 7,6%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,4% 0,6% −0,2 pp 7,4%
DENK 6 0,4% 0,3% +0,2 pp 17,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 75,0%
LP 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 30,0%
BIJ1 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 13,3%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,1% 0,1% +0,1 pp 18,2%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,1% −0,1 pp 5,3%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sluis, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −2,9 pp minder dan gemiddeld in Sluis.
  • Qua gewicht is dit het 2e van de 18 stembureaus: 10,7% van alle geldige stemmen in Sluis en 0,0134% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Sluis komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Sluis

Alle stembureaus in Sluis

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.