Stembureau Multifunctioneel centrum Aardenburg in Sluis (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 1.073 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 283 26,4% 27,1% −0,8 pp 8,1%
VVD 202 18,8% 18,7% +0,1 pp 8,4%
BBB 147 13,7% 10,3% +3,4 pp 11,1%
Nieuw Sociaal Contract 127 11,8% 12,1% −0,3 pp 8,2%
GroenLinks-PvdA 111 10,3% 10,6% −0,3 pp 8,1%
SP 43 4,0% 3,6% +0,4 pp 9,4%
CDA 35 3,3% 3,9% −0,6 pp 7,0%
Forum voor Democratie 32 3,0% 2,5% +0,5 pp 9,9%
D66 30 2,8% 3,9% −1,1 pp 6,0%
Partij voor de Dieren 22 2,1% 2,0% +0,1 pp 8,7%
Volt 15 1,4% 0,7% +0,7 pp 16,3%
BIJ1 4 0,4% 0,1% +0,3 pp 26,7%
Splinter 4 0,4% 0,1% +0,3 pp 36,4%
50PLUS 3 0,3% 0,6% −0,3 pp 4,2%
ChristenUnie 3 0,3% 1,0% −0,7 pp 2,4%
Samen voor Nederland 3 0,3% 0,1% +0,1 pp 15,8%
SGP 3 0,3% 0,9% −0,6 pp 2,5%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,6% −0,4 pp 2,5%
JA21 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 3,1%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 9,1%
DENK 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sluis, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +3,4 pp meer dan gemiddeld in Sluis.
  • Qua gewicht is dit het 6e van de 18 stembureaus: 8,4% van alle geldige stemmen in Sluis en 0,0104% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 12 stemmen in Sluis komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Sluis

Alle stembureaus in Sluis

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.