Stembureau Hoofdingang Protestantse Kerk Schoondijke in Sluis (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Hier zijn 823 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 187 22,7% 27,1% −4,4 pp 5,4%
GroenLinks-PvdA 117 14,2% 10,6% +3,6 pp 8,6%
BBB 116 14,1% 10,3% +3,7 pp 8,7%
VVD 108 13,1% 18,7% −5,6 pp 4,5%
Nieuw Sociaal Contract 82 10,0% 12,1% −2,2 pp 5,3%
SP 37 4,5% 3,6% +0,9 pp 8,1%
D66 30 3,6% 3,9% −0,3 pp 6,0%
CDA 27 3,3% 3,9% −0,6 pp 5,4%
Partij voor de Dieren 27 3,3% 2,0% +1,3 pp 10,6%
Forum voor Democratie 24 2,9% 2,5% +0,4 pp 7,4%
SGP 21 2,6% 0,9% +1,6 pp 17,8%
50PLUS 12 1,5% 0,6% +0,9 pp 16,9%
ChristenUnie 9 1,1% 1,0% +0,1 pp 7,1%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,9% 0,6% +0,2 pp 8,6%
JA21 6 0,7% 0,5% +0,2 pp 9,4%
Volt 6 0,7% 0,7% +0,0 pp 6,5%
LP 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 20,0%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 18,2%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 10,5%
BIJ1 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,7%
DENK 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Sluis, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,6 pp minder dan gemiddeld in Sluis.
  • Qua gewicht is dit het 8e van de 18 stembureaus: 6,4% van alle geldige stemmen in Sluis en 0,0080% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Sluis komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Sluis

Alle stembureaus in Sluis

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.