Hoe stemde Wilgendonk in Papendrecht in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Zuiddonk, Oostdonk

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Wilgendonk 3.634 geldige stemmen uitgebracht (18,4% van alle stemmen in Papendrecht). PVV werd hier de grootste met 20,0%. Vergeleken met heel Papendrecht scoorden VVD (+2,9 pp) en JA21 (+1,7 pp) hier hoger en SGP (−1,5 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 726 20,0% 19,2% +0,8 pp
VVD 640 17,6% 14,7% +2,9 pp
D66 492 13,5% 13,4% +0,1 pp
CDA 473 13,0% 13,6% −0,6 pp
JA21 354 9,7% 8,1% +1,7 pp
GroenLinks-PvdA 232 6,4% 7,2% −0,9 pp
Forum voor Democratie 195 5,4% 5,3% +0,1 pp
SGP 130 3,6% 5,1% −1,5 pp
ChristenUnie 101 2,8% 3,8% −1,0 pp
50PLUS 74 2,0% 2,2% −0,1 pp
BBB 67 1,8% 1,5% +0,3 pp
Partij voor de Dieren 48 1,3% 1,3% +0,0 pp
SP 30 0,8% 1,3% −0,5 pp
DENK 27 0,7% 1,9% −1,1 pp
Volt 16 0,4% 0,4% +0,0 pp
NSC 14 0,4% 0,3% +0,1 pp
Vrede voor Dieren 5 0,1% 0,1% +0,0 pp
Piratenpartij 4 0,1% 0,1% +0,0 pp
BVNL 2 0,1% 0,2% −0,2 pp
BIJ1 2 0,1% 0,2% −0,1 pp
DE LINIE 2 0,1% 0,1% −0,0 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Wilgendonk

Andere wijken in Papendrecht

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Papendrecht · Alle stembureaus