Hoe stemde Wilgendonk in Papendrecht?

Ook bekijken: 2025 · 2022

Met stembureaus in onder meer: Zuiddonk, Oostdonk

Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 zijn bij de 2 stembureaus in Wilgendonk 2.524 geldige stemmen uitgebracht (17,7% van alle stemmen in Papendrecht). PVV werd hier de grootste met 21,8%. Vergeleken met heel Papendrecht scoorden VVD (+4,0 pp) en Onafhankelijk Papendrecht (+0,8 pp) hier hoger en ChristenUnie (−1,8 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 551 21,8% 21,6% +0,2 pp
VVD 451 17,9% 13,9% +4,0 pp
Onafhankelijk Papendrecht 269 10,7% 9,9% +0,8 pp
CDA 201 8,0% 9,6% −1,7 pp
D66 193 7,6% 7,5% +0,1 pp
GroenLinks-PvdA 192 7,6% 8,2% −0,6 pp
50PLUS 176 7,0% 6,9% +0,1 pp
PAPENDRECHTS ALGEMEEN BELANG 149 5,9% 5,6% +0,3 pp
SGP 148 5,9% 7,5% −1,7 pp
ChristenUnie 121 4,8% 6,6% −1,8 pp
Realistisch Papendrecht 73 2,9% 2,7% +0,2 pp
Blanco en ongeldig9Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Stembureaus in Wilgendonk

Andere wijken in Papendrecht

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Papendrecht · Alle stembureaus