Stembureau Stembureau Sportzaal Wijkersloot II in Nieuwegein (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3431 RD · Wijk Jutphaas Wijkersloot

Hier zijn 665 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 26,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 175 26,3% 27,4% −1,1 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 105 15,8% 15,5% +0,3 pp 1,8%
VVD 93 14,0% 15,8% −1,8 pp 1,6%
Nieuw Sociaal Contract 79 11,9% 12,3% −0,5 pp 1,7%
DENK 47 7,1% 3,3% +3,8 pp 3,8%
D66 32 4,8% 5,9% −1,1 pp 1,4%
Forum voor Democratie 27 4,1% 2,4% +1,6 pp 2,9%
SP 22 3,3% 3,8% −0,5 pp 1,5%
CDA 18 2,7% 2,6% +0,1 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 14 2,1% 2,1% −0,0 pp 1,7%
ChristenUnie 11 1,7% 1,6% +0,1 pp 1,9%
Volt 11 1,7% 1,6% +0,0 pp 1,8%
SGP 7 1,1% 0,5% +0,5 pp 3,5%
BBB 6 0,9% 2,3% −1,4 pp 0,7%
50PLUS 4 0,6% 0,7% −0,1 pp 1,6%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,6% 0,4% +0,2 pp 2,5%
JA21 3 0,5% 0,7% −0,2 pp 1,2%
BIJ1 2 0,3% 0,5% −0,2 pp 1,1%
Nederland met een PLAN 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 6,7%
PartijvdSport 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 9,5%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,2% 0,1% +0,0 pp 2,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nieuwegein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +3,8 pp meer dan gemiddeld in Nieuwegein.
  • Qua gewicht is dit het 35e van de 35 stembureaus: 1,8% van alle geldige stemmen in Nieuwegein en 0,0065% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 57 stemmen in Nieuwegein komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nieuwegein

Alle stembureaus in Nieuwegein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.