Stembureau Stembureau Gymnastieklokaal De Triangel I in Nieuwegein (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3438 RA · Wijk Zuilenstein

Hier zijn 827 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 225 27,2% 27,4% −0,2 pp 2,2%
GroenLinks-PvdA 144 17,4% 15,5% +1,9 pp 2,5%
VVD 104 12,6% 15,8% −3,2 pp 1,7%
Nieuw Sociaal Contract 100 12,1% 12,3% −0,2 pp 2,2%
D66 53 6,4% 5,9% +0,5 pp 2,4%
DENK 28 3,4% 3,3% +0,1 pp 2,3%
Partij voor de Dieren 28 3,4% 2,1% +1,2 pp 3,5%
SP 28 3,4% 3,8% −0,4 pp 2,0%
Forum voor Democratie 24 2,9% 2,4% +0,5 pp 2,6%
BBB 21 2,5% 2,3% +0,2 pp 2,4%
CDA 19 2,3% 2,6% −0,3 pp 1,9%
ChristenUnie 15 1,8% 1,6% +0,3 pp 2,6%
Volt 14 1,7% 1,6% +0,1 pp 2,3%
BVNL / Groep Van Haga 8 1,0% 0,4% +0,5 pp 4,9%
JA21 5 0,6% 0,7% −0,0 pp 2,0%
50PLUS 4 0,5% 0,7% −0,2 pp 1,6%
BIJ1 3 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,7%
SGP 3 0,4% 0,5% −0,2 pp 1,5%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Nieuwegein, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −3,2 pp minder dan gemiddeld in Nieuwegein.
  • Qua gewicht is dit het 29e van de 35 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Nieuwegein en 0,0080% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 46 stemmen in Nieuwegein komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Nieuwegein

Alle stembureaus in Nieuwegein

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.