Uitslag per stembureau in Lingewaard (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 telde Lingewaard 28 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 83,7%. Het zwaarste stembureau, Med. Centrum Loovelden, leverde 6,4% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 17%.

Bekijk de uitslag per wijk in Lingewaard

Opvallende stembureaus

Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten

Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst

Stembureau Geldige stemmen Gewicht gemeente Gewicht landelijk Grootste partij Wijkt het meest af
Med. Centrum Loovelden 6852 RL 2.006 #1 · 6,4% 0,0193% D66 (25%) D66 +5,6 procentpunt
Gemeenschapshuis Huissen-Zand 6851 GL 1.829 #2 · 5,8% 0,0176% VVD (24%) VVD +5,3 procentpunt
De Buitenpoort Huissen 6851 CB 1.662 #3 · 5,3% 0,0160% D66 (22%) PVV −3,0 procentpunt
Gemeentehuis 6681 BJ 1.512 #4 · 4,8% 0,0145% D66 (23%) VVD −3,4 procentpunt
IKC De Abacus 6851 LT 1.486 #5 · 4,7% 0,0143% D66 (20%) VVD −3,2 procentpunt
SKC De Leemhof 6691 AV 1.438 #6 · 4,6% 0,0138% PVV (20%) VVD −3,3 procentpunt
Dorpshuis de Tichel 6685 BC 1.357 #7 · 4,3% 0,0130% PVV (28%) PVV +10,2 procentpunt
't Koelhuis 6851 NB 1.309 #8 · 4,1% 0,0126% VVD (23%) VVD +3,4 procentpunt
Theaterkerk Bemmel 6681 AE 1.291 #9 · 4,1% 0,0124% D66 (21%) PVV −2,6 procentpunt
Theaterkerk Bemmel, Lokaal 2 6681 AE 1.290 #10 · 4,1% 0,0124% D66 (22%) PVV −4,2 procentpunt
Dorpshuis Angeren, Lokaal 2 6687 BP 1.247 #11 · 4,0% 0,0120% PVV (20%) D66 −4,7 procentpunt
De Klok Horeca 6691 BK 1.242 #12 · 3,9% 0,0119% PVV (22%) PVV +4,3 procentpunt
Brandweerkazerne Gendt 6691 BA 1.223 #13 · 3,9% 0,0118% VVD (21%) D66 −5,3 procentpunt
Sporthal De Brink 6852 DW 1.176 #14 · 3,7% 0,0113% D66 (20%) VVD −4,5 procentpunt
Sporthal De Brink, Lokaal 2 6852 DW 1.106 #15 · 3,5% 0,0106% D66 (21%) GroenLinks-PvdA +4,5 procentpunt
Sporthal De Brink, Lokaal 3 6852 DW 1.018 #16 · 3,2% 0,0098% D66 (21%) VVD −5,0 procentpunt
Schuttersgebouw 6686 BS 1.015 #17 · 3,2% 0,0098% VVD (22%) D66 −4,0 procentpunt
Het Wapen van Bemmel 6681 BP 986 #18 · 3,1% 0,0095% PVV (22%) PVV +4,1 procentpunt
IKC De Regenboog 6681 NN 931 #19 · 2,9% 0,0089% D66 (26%) D66 +6,3 procentpunt
Sporthal De Bongerd, Lokaal 2 6681 CD 917 #20 · 2,9% 0,0088% D66 (23%) D66 +3,6 procentpunt
Ontmoetingscentrum Doornenburg 6686 BS 908 #21 · 2,9% 0,0087% VVD (19%) CDA +3,0 procentpunt
Dorpshuis Angeren 6687 BP 902 #22 · 2,9% 0,0087% VVD (20%) GroenLinks-PvdA −3,6 procentpunt
Sporthal Walburgen 6691 CM 862 #23 · 2,7% 0,0083% VVD (28%) VVD +8,7 procentpunt
Sporthal de Bongerd 6681 CD 814 #24 · 2,6% 0,0078% D66 (22%) D66 +2,4 procentpunt
Brandweerkazerne Huissen 6852 AC 806 #25 · 2,6% 0,0077% PVV (24%) PVV +6,8 procentpunt
Daltonbasisschool De Borgwal 6681 DE 724 #26 · 2,3% 0,0070% D66 (27%) D66 +7,1 procentpunt
Voetbalvereniging RKHVV 6852 NS 362 #27 · 1,1% 0,0035% VVD (29%) VVD +9,5 procentpunt
Mobiel stembureau 6681 BJ 142 #28 · 0,4% 0,0014% CDA (25%) CDA +11,5 procentpunt

Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen.

De uitslag van Lingewaard per partij

Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.