Stembureau Fysio+Fitness Noord Oost Veluwe in Heerde (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 8191 AP · Wijk Wapenveld

Hier zijn 883 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 225 25,5% 23,8% +1,7 pp 7,4%
Nieuw Sociaal Contract 138 15,6% 16,4% −0,8 pp 6,6%
VVD 105 11,9% 12,3% −0,4 pp 6,7%
GroenLinks-PvdA 102 11,6% 8,5% +3,0 pp 9,4%
ChristenUnie 77 8,7% 8,5% +0,2 pp 7,1%
BBB 56 6,3% 8,9% −2,6 pp 4,9%
D66 47 5,3% 3,6% +1,7 pp 10,1%
CDA 32 3,6% 6,5% −2,9 pp 3,9%
Forum voor Democratie 25 2,8% 2,1% +0,8 pp 9,4%
SGP 18 2,0% 3,5% −1,4 pp 4,1%
Partij voor de Dieren 17 1,9% 1,4% +0,6 pp 9,8%
SP 16 1,8% 1,9% −0,0 pp 6,8%
Volt 10 1,1% 0,7% +0,5 pp 11,9%
JA21 8 0,9% 0,7% +0,2 pp 9,5%
DENK 4 0,5% 0,3% +0,1 pp 9,3%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,4%
BVNL / Groep Van Haga 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,9%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 14,3%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heerde, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,0 pp meer dan gemiddeld in Heerde.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 10 stembureaus: 6,9% van alle geldige stemmen in Heerde en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Heerde komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Heerde

Alle stembureaus in Heerde

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.