Stembureau Protestantse Kerk. Petruskerk in Heerde (2025)
Postcode 8191 AP · Wijk Wapenveld
Hier zijn 1.260 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 270 | 21,4% | 18,1% | +3,3 pp | 11,5% |
| CDA | 237 | 18,8% | 19,8% | −1,0 pp | 9,3% |
| ChristenUnie | 128 | 10,2% | 8,1% | +2,1 pp | 12,2% |
| D66 | 121 | 9,6% | 10,1% | −0,5 pp | 9,2% |
| VVD | 120 | 9,5% | 12,3% | −2,8 pp | 7,5% |
| GroenLinks-PvdA | 80 | 6,3% | 6,6% | −0,2 pp | 9,4% |
| Forum voor Democratie | 76 | 6,0% | 5,3% | +0,7 pp | 11,0% |
| SGP | 71 | 5,6% | 4,3% | +1,3 pp | 12,6% |
| JA21 | 54 | 4,3% | 5,5% | −1,2 pp | 7,6% |
| BBB | 41 | 3,3% | 4,9% | −1,6 pp | 6,5% |
| SP | 15 | 1,2% | 1,0% | +0,2 pp | 12,1% |
| 50PLUS | 13 | 1,0% | 1,3% | −0,3 pp | 7,7% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 0,9% | 1,0% | −0,1 pp | 8,6% |
| DENK | 8 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 20,0% |
| Volt | 8 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 12,3% |
| NSC | 4 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 9,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 16,7% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 12,5% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 5,3% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,2% | −0,2 pp | 0,0% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heerde, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,3 pp meer dan gemiddeld in Heerde.
- Qua gewicht is dit het 7e van de 10 stembureaus: 9,7% van alle geldige stemmen in Heerde en 0,0121% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 10 stemmen in Heerde komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Heerde
- Christelijk College de Noordgouw 1.276 stemmen · CDA 19%
- Dorpshuis de Heerd 1.242 stemmen · CDA 22%
- Memento Mori 1.316 stemmen · CDA 26%
- Protestantse Kerk. Petruskerk 1.146 stemmen · PVV 22%
- Dorpshuis de Heerd 1.320 stemmen · CDA 23%
- Voetbalvereniging Vevo 653 stemmen · CDA 17%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.