Stembureau Voetbalvereniging Vevo in Heerde (2023)
Postcode 8194 LK · Wijk Heerde
Hier zijn 638 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,7% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 113 | 17,7% | 23,8% | −6,0 pp | 3,7% |
| BBB | 110 | 17,2% | 8,9% | +8,3 pp | 9,7% |
| Nieuw Sociaal Contract | 89 | 13,9% | 16,4% | −2,5 pp | 4,3% |
| GroenLinks-PvdA | 86 | 13,5% | 8,5% | +4,9 pp | 7,9% |
| VVD | 86 | 13,5% | 12,3% | +1,2 pp | 5,5% |
| CDA | 42 | 6,6% | 6,5% | +0,1 pp | 5,1% |
| D66 | 33 | 5,2% | 3,6% | +1,5 pp | 7,1% |
| ChristenUnie | 21 | 3,3% | 8,5% | −5,2 pp | 1,9% |
| Forum voor Democratie | 13 | 2,0% | 2,1% | −0,0 pp | 4,9% |
| JA21 | 12 | 1,9% | 0,7% | +1,2 pp | 14,3% |
| Partij voor de Dieren | 11 | 1,7% | 1,4% | +0,4 pp | 6,3% |
| SP | 10 | 1,6% | 1,9% | −0,3 pp | 4,2% |
| Volt | 5 | 0,8% | 0,7% | +0,1 pp | 6,0% |
| 50PLUS | 2 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 6,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,3% | 0,4% | −0,1 pp | 3,8% |
| Splinter | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,3 pp | 25,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 16,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 3,5% | −3,5 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Heerde, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier +8,3 pp meer dan gemiddeld in Heerde.
- Qua gewicht is dit het 10e van de 10 stembureaus: 5,0% van alle geldige stemmen in Heerde en 0,0062% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 20 stemmen in Heerde komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Heerde
- Fysio+Fitness Noord Oost Veluwe 883 stemmen · PVV 25%
- Dorpshuis de Heerd, ingang Griftstraat 1.208 stemmen · PVV 26%
- Christelijk College de Noordgouw 1.210 stemmen · PVV 20%
- Dorpshuis de Heerd, ingang van Meurspark 1.287 stemmen · PVV 25%
- Memento Mori 1.337 stemmen · PVV 27%
- Sportscenter Bijsterbosch 1.438 stemmen · PVV 30%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.