Stembureau Woonzorgcentrum Guldenakker in Goirle (2025)
Postcode 5051 GB · Wijk Hoogeind
Hier zijn 1.210 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,8% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 300 | 24,8% | 17,1% | +7,7 pp | 11,1% |
| D66 | 182 | 15,0% | 20,4% | −5,4 pp | 5,6% |
| VVD | 171 | 14,1% | 17,7% | −3,6 pp | 6,1% |
| CDA | 169 | 14,0% | 13,2% | +0,8 pp | 8,1% |
| GroenLinks-PvdA | 107 | 8,8% | 11,9% | −3,1 pp | 5,7% |
| JA21 | 78 | 6,4% | 6,5% | −0,1 pp | 7,6% |
| Forum voor Democratie | 52 | 4,3% | 3,2% | +1,1 pp | 10,3% |
| 50PLUS | 41 | 3,4% | 2,0% | +1,4 pp | 13,1% |
| DENK | 23 | 1,9% | 0,6% | +1,3 pp | 23,0% |
| Partij voor de Dieren | 21 | 1,7% | 1,5% | +0,2 pp | 8,6% |
| SP | 21 | 1,7% | 1,7% | +0,1 pp | 7,9% |
| BBB | 17 | 1,4% | 2,0% | −0,6 pp | 5,3% |
| Volt | 7 | 0,6% | 1,0% | −0,4 pp | 4,6% |
| NSC | 5 | 0,4% | 0,3% | +0,1 pp | 10,6% |
| ChristenUnie | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 10,3% |
| Piratenpartij | 4 | 0,3% | 0,1% | +0,3 pp | 44,4% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 14,3% |
| DE LINIE | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 22,2% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 4,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 7,7% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 10,0% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 11,1% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goirle, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,7 pp meer dan gemiddeld in Goirle.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 13 stembureaus: 7,6% van alle geldige stemmen in Goirle en 0,0116% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Goirle komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Goirle
- Wijkcentrum De Deel/Bureau A 1.259 stemmen · D66 24%
- Sporthal De Haspel (Dojo) 1.208 stemmen · D66 21%
- Cultureel Centrum Jan van Besouw 1.419 stemmen · D66 22%
- Sporthal de Wissel 1.075 stemmen · D66 22%
- Basisschool 't Schrijverke 1.892 stemmen · VVD 21%
- Basisschool De Vonder 1.052 stemmen · VVD 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.