Stembureau Sporthal de Wissel in Goirle (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5051 NZ · Wijk De Nieuwe Erven

Hier zijn 1.075 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 22,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 241 22,4% 20,4% +2,0 pp 7,4%
VVD 205 19,1% 17,7% +1,4 pp 7,3%
PVV 176 16,4% 17,1% −0,7 pp 6,5%
CDA 140 13,0% 13,2% −0,2 pp 6,7%
GroenLinks-PvdA 130 12,1% 11,9% +0,2 pp 6,9%
JA21 75 7,0% 6,5% +0,5 pp 7,3%
Forum voor Democratie 27 2,5% 3,2% −0,7 pp 5,3%
BBB 20 1,9% 2,0% −0,2 pp 6,2%
50PLUS 18 1,7% 2,0% −0,3 pp 5,8%
Partij voor de Dieren 13 1,2% 1,5% −0,3 pp 5,3%
SP 13 1,2% 1,7% −0,5 pp 4,9%
Volt 5 0,5% 1,0% −0,5 pp 3,3%
DENK 4 0,4% 0,6% −0,3 pp 4,0%
LP 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 23,1%
ChristenUnie 2 0,2% 0,2% −0,1 pp 5,1%
NSC 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 4,3%
FNP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 25,0%
BVNL 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goirle, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,0 pp meer dan gemiddeld in Goirle.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 13 stembureaus: 6,8% van alle geldige stemmen in Goirle en 0,0103% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Goirle komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Goirle

Alle stembureaus in Goirle

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.