Stembureau Sporthal De Wissel in Goirle (2023)
Hier zijn 971 geldige stemmen uitgebracht. VVD werd hier de grootste met 24,5% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| VVD | 238 | 24,5% | 19,4% | +5,1 pp | 7,9% |
| PVV | 237 | 24,4% | 24,5% | −0,0 pp | 6,3% |
| GroenLinks-PvdA | 158 | 16,3% | 16,3% | −0,0 pp | 6,3% |
| Nieuw Sociaal Contract | 126 | 13,0% | 13,6% | −0,6 pp | 6,0% |
| D66 | 70 | 7,2% | 7,6% | −0,4 pp | 5,9% |
| SP | 31 | 3,2% | 4,2% | −1,0 pp | 4,8% |
| BBB | 28 | 2,9% | 3,5% | −0,6 pp | 5,2% |
| CDA | 22 | 2,3% | 3,1% | −0,8 pp | 4,6% |
| Forum voor Democratie | 16 | 1,6% | 1,5% | +0,1 pp | 6,7% |
| Volt | 13 | 1,3% | 1,3% | +0,0 pp | 6,4% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 1,2% | 1,8% | −0,6 pp | 4,2% |
| JA21 | 8 | 0,8% | 0,7% | +0,2 pp | 7,9% |
| DENK | 5 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 5,1% |
| 50PLUS | 3 | 0,3% | 0,7% | −0,4 pp | 2,8% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 4,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,5% | −0,4 pp | 1,4% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 9,1% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Goirle, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +5,1 pp meer dan gemiddeld in Goirle.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 14 stembureaus: 6,3% van alle geldige stemmen in Goirle en 0,0094% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 16 stemmen in Goirle komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Goirle
- Ontmoetingscentrum de Leybron 971 stemmen · PVV 27%
- SCCG De Deel 952 stemmen · PVV 21%
- Basisschool De Vonder 1.060 stemmen · PVV 24%
- Basisschool Kleine Akkers 892 stemmen · GroenLinks-PvdA 21%
- CC Jan van Besouw 1.067 stemmen · PVV 23%
- Sterk Huis 702 stemmen · VVD 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.