Uitslag per stembureau in Breda
Bij de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart 2026 telde Breda 95 stembureaus. De opkomst in de hele gemeente was 50,5%. Het zwaarste stembureau, Stembureau Dorpshuis 't Klooster, leverde 2,3% van alle geldige stemmen; de drie grootste samen 6%.
Wat valt op
- 15 van de 95 stembureaus (16%) telde een ander aantal stembiljetten dan er kiezers waren toegelaten; landelijk is dat 21% van de stembureaus.
- 0 stembureaus (0%) telden de stembiljetten (deels) opnieuw; landelijk 4%.
- Ongeldige en blanco stemmen: 0,33% van de getelde stembiljetten (landelijk 0,58%).
Opvallende stembureaus
- Zwaarste stembureau: Stembureau Dorpshuis 't Klooster 2,3% van de stemmen
- Lichtste stembureau: Stembureau Talentencentrum Bavel 0,0% van de stemmen
- Meest afwijkend stemgedrag: Stembureau Mencia de Mendoza Lyceum VVD +22,1 procentpunt
- Meeste ongeldige en blanco stemmen: Stembureau Vrijwillig&Co 2,4% van de stembiljetten
Zoek een stembureau op postcode · Telverschillen in alle gemeenten
Een klein verschil tussen het aantal stembiljetten en het aantal toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude: stembureaus onderzoeken zulke verschillen en tellen zo nodig opnieuw. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel. Een verschil telt hier als opvallend bij 3 stembiljetten of 1% van de kiezers of meer.
Alle stembureaus, van zwaarst naar lichtst
| Stembureau | Toegelaten kiezers | Aandeel opkomst | Geldige stemmen | Gewicht gemeente | Gewicht landelijk | Grootste partij | Wijkt het meest af | Ongeldig/blanco | Telverschil |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stembureau Dorpshuis 't Klooster 4854 CB | 1.770 | 2,3% | 1.767 | #1 · 2,3% | 0,0232% | CDA (32%) | CDA +18,7 procentpunt | 3 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Stadskantoor Gemeente Breda 4811 DJ | 1.550 | 2,0% | 1.542 | #2 · 2,0% | 0,0202% | GroenLinks-PvdA (23%) | GroenLinks-PvdA +5,1 procentpunt | 7 (0,5%) | −1 |
| Stembureau Stadhuis 4811 XS | 1.542 | 2,0% | 1.534 | #3 · 2,0% | 0,0201% | GroenLinks-PvdA (23%) | CDA −5,2 procentpunt | 8 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Zandberg 58 (voorheen Sacramentskerk) 4818 GL | 1.421 | 1,8% | 1.416 | #4 · 1,8% | 0,0186% | VVD (26%) | D66 +8,4 procentpunt | 4 (0,3%) | −1 |
| Stembureau De Vlieren 4812 JC | 1.391 | 1,8% | 1.384 | #5 · 1,8% | 0,0181% | GroenLinks-PvdA (23%) | CDA −7,8 procentpunt | 7 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Zandberg 58 (voorheen Sacramentskerk) 4818 GL | 1.378 | 1,8% | 1.377 | #6 · 1,8% | 0,0181% | VVD (27%) | D66 +9,7 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Nieuwe Veste Bibliotheek Zuid 4834 TM | 1.335 | 1,7% | 1.330 | #7 · 1,7% | 0,0174% | GroenLinks-PvdA (20%) | D66 +5,6 procentpunt | 5 (0,4%) | 0 |
| Stembureau Breda University of Applied Sciences 4817 JT | 1.288 | 1,7% | 1.279 | #8 · 1,7% | 0,0168% | GroenLinks-PvdA (27%) | GroenLinks-PvdA +9,2 procentpunt | 9 (0,7%) | 0 |
| Stembureau SCC De Koe 4813 HA | 1.272 | 1,6% | 1.264 | #9 · 1,6% | 0,0166% | VVD (22%) | GroenLinks-PvdA −2,2 procentpunt | 8 (0,6%) | 0 |
| Stembureau Café-Zaal 't Veehandelshuis 4841 BG | 1.268 | 1,6% | 1.263 | #10 · 1,6% | 0,0166% | VVD (38%) | VVD +16,9 procentpunt | 5 (0,4%) | 0 |
| Stembureau Gemeenschapshuis Vianden 4835 EG | 1.264 | 1,6% | 1.260 | #11 · 1,6% | 0,0165% | VVD (27%) | D66 +6,7 procentpunt | 4 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Wijkcentrum 't Houwke 4817 RE | 1.255 | 1,6% | 1.250 | #12 · 1,6% | 0,0164% | VVD (16%) | VVD −4,5 procentpunt | 5 (0,4%) | 0 |
| Stembureau NS Station Breda, Gravinnen van Nassauboulevard, hoofdingang 4811 BN | 1.241 | 1,6% | 1.239 | #13 · 1,6% | 0,0162% | GroenLinks-PvdA (25%) | VVD −7,7 procentpunt | 2 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Willibrorduskerk 4847 AA | 1.221 | 1,6% | 1.216 | #14 · 1,6% | 0,0159% | CDA (20%) | CDA +6,9 procentpunt | 4 (0,3%) | −1 |
| Stembureau Gymzaal Stoutenburgstraat 4834 LP | 1.214 | 1,6% | 1.210 | #15 · 1,6% | 0,0159% | GroenLinks-PvdA (21%) | GroenLinks-PvdA +2,7 procentpunt | 3 (0,2%) | −1 |
| Stembureau Café-Zalencentrum Het Witte Schaap 4814 TZ | 1.199 | 1,6% | 1.194 | #16 · 1,6% | 0,0157% | VVD (21%) | GroenLinks-PvdA −2,9 procentpunt | 5 (0,4%) | 0 |
| Stembureau RK Kerk 4841 AC | 1.188 | 1,5% | 1.188 | #17 · 1,5% | 0,0156% | VVD (30%) | CDA +15,5 procentpunt | 1 (0,1%) | +1 |
| Stembureau Leefstijlcentrum Breda 4819 CL | 1.165 | 1,5% | 1.164 | #18 · 1,5% | 0,0153% | VVD (24%) | D66 +9,2 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Tennisvereniging De IJpelaar 4834 KR | 1.159 | 1,5% | 1.157 | #19 · 1,5% | 0,0152% | VVD (27%) | VVD +5,8 procentpunt | 2 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Sportpark De Heikant 4841 EG | 1.133 | 1,5% | 1.130 | #20 · 1,5% | 0,0148% | VVD (36%) | VVD +15,2 procentpunt | 3 (0,3%) | 0 |
| Stembureau SCC 't Kraaienest 4822 AT | 1.121 | 1,5% | 1.120 | #21 · 1,5% | 0,0147% | Breda Beslist (20%) | Breda Beslist +7,8 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Dr. de Visserschool 4835 LH | 1.106 | 1,4% | 1.103 | #22 · 1,4% | 0,0145% | VVD (32%) | VVD +11,0 procentpunt | 3 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Dorpshuis 't Web 4847 KS | 1.095 | 1,4% | 1.095 | #23 · 1,4% | 0,0144% | CDA (21%) | CDA +7,8 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Stembureau Hoek Thoornseweg-Vossenlaar 4854 EH | 1.087 | 1,4% | 1.084 | #24 · 1,4% | 0,0142% | VVD (29%) | VVD +8,1 procentpunt | 3 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Wijkcentrum Heksenwiel 4823 HA | 1.067 | 1,4% | 1.063 | #25 · 1,4% | 0,0139% | Breda Beslist (20%) | Breda Beslist +7,9 procentpunt | 4 (0,4%) | 0 |
| Stembureau NS Station Breda, Gravinnen van Nassauboulevard, hoofdingang 4811 BN | 1.063 | 1,4% | 1.062 | #26 · 1,4% | 0,0139% | GroenLinks-PvdA (26%) | GroenLinks-PvdA +8,2 procentpunt | 5 (0,5%) | +4 |
| Stembureau SSC De Pekhoeve 4851 CN | 1.029 | 1,3% | 1.029 | #27 · 1,3% | 0,0135% | VVD (28%) | CDA +11,7 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Scouting Haagse Beemden 4824 EW | 1.030 | 1,3% | 1.029 | #28 · 1,3% | 0,0135% | Breda Beslist (20%) | VVD −8,0 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau De Drie Linden 4841 NA | 1.020 | 1,3% | 1.019 | #29 · 1,3% | 0,0134% | VVD (39%) | VVD +17,6 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Gymzaal Jan Nieuwenhuyzenstraat 4818 RH | 1.021 | 1,3% | 1.015 | #30 · 1,3% | 0,0133% | VVD (25%) | D66 +4,7 procentpunt | 5 (0,5%) | −1 |
| Stembureau Sportvereniging De Bredase Ring 4812 EC | 1.006 | 1,3% | 1.004 | #31 · 1,3% | 0,0132% | GroenLinks-PvdA (24%) | CDA −7,3 procentpunt | 2 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Belcrumhuis 4815 BC | 1.006 | 1,3% | 1.003 | #32 · 1,3% | 0,0131% | GroenLinks-PvdA (27%) | VVD −9,3 procentpunt | 3 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Buurthuis Gageldonk 4824 PP | 984 | 1,3% | 983 | #33 · 1,3% | 0,0129% | GroenLinks-PvdA (21%) | Breda Beslist +8,5 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Gemeenschapshuis Erasmus 4834 AA | 983 | 1,3% | 981 | #34 · 1,3% | 0,0129% | VVD (20%) | GroenLinks-PvdA +1,7 procentpunt | 2 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Gymzaal De Kroeten 4823 MH | 972 | 1,3% | 969 | #35 · 1,3% | 0,0127% | Breda Beslist (21%) | Breda Beslist +8,4 procentpunt | 3 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Basisschool de Klokkebei 4851 BD | 964 | 1,2% | 964 | #36 · 1,3% | 0,0126% | VVD (35%) | VVD +13,8 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Basisschool De Eerste Rith 4813 GM | 961 | 1,2% | 955 | #37 · 1,2% | 0,0125% | GroenLinks-PvdA (17%) | VVD −7,5 procentpunt | 5 (0,5%) | −1 |
| Stembureau Gymzaal Brouwmeesterstraat 4811 DM | 935 | 1,2% | 931 | #38 · 1,2% | 0,0122% | GroenLinks-PvdA (26%) | GroenLinks-PvdA +7,5 procentpunt | 4 (0,4%) | 0 |
| Stembureau ANNAstede 4814 GA | 915 | 1,2% | 907 | #39 · 1,2% | 0,0119% | GroenLinks-PvdA (26%) | VVD −8,1 procentpunt | 7 (0,8%) | −1 |
| Stembureau SCC De Pekhoeve 4851 CN | 892 | 1,2% | 891 | #40 · 1,2% | 0,0117% | VVD (27%) | CDA +10,6 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Maczek Memorial Breda 4812 XA | 891 | 1,2% | 890 | #41 · 1,2% | 0,0117% | GroenLinks-PvdA (20%) | Breda Beslist +2,8 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Woonzorgcentrum Elisabeth 4811 VJ | 868 | 1,1% | 864 | #42 · 1,1% | 0,0113% | GroenLinks-PvdA (22%) | VVD −6,5 procentpunt | 4 (0,5%) | 0 |
| Stembureau De Ruimte 4813 GB | 833 | 1,1% | 831 | #43 · 1,1% | 0,0109% | GroenLinks-PvdA (24%) | GroenLinks-PvdA +5,7 procentpunt | 2 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Stadsarchief Breda 4811 DZ | 830 | 1,1% | 827 | #44 · 1,1% | 0,0108% | GroenLinks-PvdA (26%) | GroenLinks-PvdA +8,2 procentpunt | 3 (0,4%) | 0 |
| Stembureau OBS De Tweesprong 4817 NX | 822 | 1,1% | 821 | #45 · 1,1% | 0,0108% | GroenLinks-PvdA (23%) | VVD −7,7 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau De Mokkenboom 4819 BB | 814 | 1,1% | 811 | #46 · 1,1% | 0,0106% | VVD (25%) | GroenLinks-PvdA +6,4 procentpunt | 3 (0,4%) | 0 |
| Stembureau Woonzorgcentrum Vuchterhage 4826 HB | 798 | 1,0% | 797 | #47 · 1,0% | 0,0104% | GroenLinks-PvdA (20%) | VVD −11,4 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Scouting Thomas-More 4841 LP | 794 | 1,0% | 791 | #48 · 1,0% | 0,0104% | VVD (36%) | VVD +14,9 procentpunt | 3 (0,4%) | 0 |
| Stembureau De Dobbelsteen 4813 GR | 787 | 1,0% | 785 | #49 · 1,0% | 0,0103% | VVD (21%) | D66 +4,0 procentpunt | 2 (0,3%) | 0 |
| Stembureau De Stilte 4811 KB | 784 | 1,0% | 783 | #50 · 1,0% | 0,0103% | GroenLinks-PvdA (22%) | GroenLinks-PvdA +3,4 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau De Nieuwe Meidoorn 4814 KB | 761 | 1,0% | 757 | #51 · 1,0% | 0,0099% | GroenLinks-PvdA (19%) | Forum voor Democratie +12,1 procentpunt | 4 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Bastiaansen Wonen 4854 CD | 742 | 1,0% | 741 | #52 · 1,0% | 0,0097% | CDA (33%) | CDA +19,5 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau De Mandt , Basisschool De Wegwijzer 4847 HE | 739 | 1,0% | 741 | #53 · 1,0% | 0,0097% | GroenLinks-PvdA (21%) | Breda Beslist +5,4 procentpunt | 0 (0,0%) | +2 |
| Stembureau Gemeenschapshuis Mariëndal 4835 JD | 717 | 0,9% | 717 | #54 · 0,9% | 0,0094% | VVD (35%) | VVD +13,6 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Poelewei 4817 JP | 689 | 0,9% | 688 | #55 · 0,9% | 0,0090% | GroenLinks-PvdA (24%) | VVD −9,7 procentpunt | 1 (0,1%) | 0 |
| Stembureau Het Noorderlicht 4827 CN | 689 | 0,9% | 684 | #56 · 0,9% | 0,0090% | GroenLinks-PvdA (29%) | GroenLinks-PvdA +11,1 procentpunt | 5 (0,7%) | 0 |
| Stembureau Gemeenschapshuis De Biesdonk 4826 KT | 685 | 0,9% | 679 | #57 · 0,9% | 0,0089% | GroenLinks-PvdA (27%) | VVD −15,1 procentpunt | 6 (0,9%) | 0 |
| Stembureau Thebe De IJpelaar 4834 XJ | 670 | 0,9% | 665 | #58 · 0,9% | 0,0087% | VVD (26%) | VVD +4,9 procentpunt | 5 (0,7%) | 0 |
| Stembureau Thebe Ruitersbos 4837 AM | 656 | 0,8% | 654 | #59 · 0,8% | 0,0086% | VVD (25%) | Breda Beslist −4,4 procentpunt | 2 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Mencia de Mendoza Lyceum 4837 CV | 642 | 0,8% | 642 | #60 · 0,8% | 0,0084% | VVD (43%) | VVD +22,1 procentpunt | 1 (0,2%) | +1 |
| Stembureau Wijkcentrum Alexberg 4822 ST | 629 | 0,8% | 626 | #61 · 0,8% | 0,0082% | Breda Beslist (23%) | Breda Beslist +11,0 procentpunt | 3 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Sporthal De Huif 4854 AB | 610 | 0,8% | 607 | #62 · 0,8% | 0,0080% | CDA (31%) | CDA +17,5 procentpunt | 3 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Het Kruispunt Prinsenbeek 4841 VL | 600 | 0,8% | 600 | #63 · 0,8% | 0,0079% | VVD (31%) | VVD +10,2 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Wijkcentrum Balieweide 4816 GH | 601 | 0,8% | 596 | #64 · 0,8% | 0,0078% | GroenLinks-PvdA (25%) | VVD −9,6 procentpunt | 5 (0,8%) | 0 |
| Stembureau Kindcentrum de Wisselaar 4826 AH | 597 | 0,8% | 594 | #65 · 0,8% | 0,0078% | GroenLinks-PvdA (20%) | VVD −10,4 procentpunt | 3 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Clubhuis de Toss 4834 CG | 582 | 0,8% | 578 | #66 · 0,8% | 0,0076% | VVD (24%) | D66 +4,3 procentpunt | 4 (0,7%) | 0 |
| Stembureau Michaëlkerk 4817 EA | 569 | 0,7% | 567 | #67 · 0,7% | 0,0074% | GroenLinks-PvdA (24%) | VVD −6,7 procentpunt | 2 (0,4%) | 0 |
| Stembureau Waldorf Breda 4816 AD | 570 | 0,7% | 567 | #68 · 0,7% | 0,0074% | GroenLinks-PvdA (29%) | GroenLinks-PvdA +10,6 procentpunt | 3 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Basisschool Burgst 4822 RS | 544 | 0,7% | 539 | #69 · 0,7% | 0,0071% | Breda Beslist (23%) | Breda Beslist +10,9 procentpunt | 4 (0,7%) | −1 |
| Stembureau Amphia Ziekenhuis Molengracht 4818 CK | 521 | 0,7% | 520 | #70 · 0,7% | 0,0068% | VVD (23%) | D66 +2,9 procentpunt | 2 (0,4%) | +1 |
| Stembureau Poppodium Phoenix 4815 HA | 519 | 0,7% | 517 | #71 · 0,7% | 0,0068% | GroenLinks-PvdA (28%) | VVD −10,2 procentpunt | 2 (0,4%) | 0 |
| Stembureau Sportzaal Raaimoeren 4824 KA | 513 | 0,7% | 512 | #72 · 0,7% | 0,0067% | Breda Beslist (23%) | Breda Beslist +10,3 procentpunt | 1 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Gemeenschapshuis Kievitslaar 4838 EG | 510 | 0,7% | 509 | #73 · 0,7% | 0,0067% | VVD (21%) | GroenLinks-PvdA −8,2 procentpunt | 1 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Tennis Vereniging Haagse Beemden 4824 NB | 509 | 0,7% | 508 | #74 · 0,7% | 0,0067% | GroenLinks-PvdA (21%) | Breda Beslist +5,8 procentpunt | 1 (0,2%) | 0 |
| Stembureau Park Zuiderhout 4847 DK | 508 | 0,7% | 504 | #75 · 0,7% | 0,0066% | CDA (27%) | CDA +13,9 procentpunt | 3 (0,6%) | −1 |
| Stembureau VV WDS'19 4822 RK | 505 | 0,7% | 503 | #76 · 0,7% | 0,0066% | VVD (22%) | Breda Beslist +8,8 procentpunt | 2 (0,4%) | 0 |
| Stembureau De Lichtboei 4819 EA | 500 | 0,6% | 499 | #77 · 0,6% | 0,0065% | VVD (24%) | D66 +3,7 procentpunt | 1 (0,2%) | 0 |
| Stembureau De Sleutel 4822 XM | 503 | 0,7% | 499 | #78 · 0,6% | 0,0065% | Breda Beslist (24%) | Breda Beslist +11,3 procentpunt | 4 (0,8%) | 0 |
| Stembureau De Rooi Pannen 4811 TH | 470 | 0,6% | 468 | #79 · 0,6% | 0,0061% | VVD (22%) | CDA −5,7 procentpunt | 2 (0,4%) | 0 |
| Stembureau Curio scala 4847 TK | 464 | 0,6% | 464 | #80 · 0,6% | 0,0061% | VVD (25%) | CDA +5,5 procentpunt | 1 (0,2%) | +1 |
| Stembureau RKVV DIA 4847 EJ | 451 | 0,6% | 451 | #81 · 0,6% | 0,0059% | VVD (28%) | VVD +6,7 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Gymzaal Twaalfbunder 4823 BJ | 448 | 0,6% | 448 | #82 · 0,6% | 0,0059% | Breda Beslist (20%) | Breda Beslist +7,6 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Leger des Heils 4827 GA | 431 | 0,6% | 427 | #83 · 0,6% | 0,0056% | GroenLinks-PvdA (27%) | VVD −9,8 procentpunt | 4 (0,9%) | 0 |
| Stembureau Basisschool De Fontein 4817 BS | 423 | 0,5% | 423 | #84 · 0,5% | 0,0055% | GroenLinks-PvdA (22%) | CDA −7,1 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Rat Verlegh Stadion 4815 NC | 402 | 0,5% | 400 | #85 · 0,5% | 0,0052% | VVD (22%) | CDA −3,7 procentpunt | 2 (0,5%) | 0 |
| Stembureau Curio Prinsentuin van Cooth 4812 XN | 378 | 0,5% | 377 | #86 · 0,5% | 0,0049% | GroenLinks-PvdA (21%) | Partij voor de Dieren +5,7 procentpunt | 1 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Sportcentrum Breda 4817 HX | 356 | 0,5% | 351 | #87 · 0,5% | 0,0046% | GroenLinks-PvdA (22%) | VVD −6,2 procentpunt | 5 (1,4%) | 0 |
| Stembureau Gemeenschapshuis Liesbosch 4838 GT | 342 | 0,4% | 341 | #88 · 0,4% | 0,0045% | VVD (26%) | CDA +9,1 procentpunt | 1 (0,3%) | 0 |
| Stembureau Buurthuis Toma 4817 AP | 324 | 0,4% | 324 | #89 · 0,4% | 0,0042% | Breda Beslist (23%) | Breda Beslist +10,6 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Avans Hogeschool 4818 CR | 291 | 0,4% | 291 | #90 · 0,4% | 0,0038% | GroenLinks-PvdA (24%) | D66 +6,7 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Vrijwillig&Co 4827 KG | 250 | 0,3% | 244 | #91 · 0,3% | 0,0032% | GroenLinks-PvdA (24%) | VVD −12,4 procentpunt | 6 (2,4%) | 0 |
| Stembureau Buurthuis De Leystroom 4817 GG | 220 | 0,3% | 220 | #92 · 0,3% | 0,0029% | GroenLinks-PvdA (23%) | Breda Beslist +7,5 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Mobiel stembureau 1 4827 EG | 216 | 0,3% | 213 | #93 · 0,3% | 0,0028% | CDA (25%) | CDA +11,9 procentpunt | 3 (1,4%) | 0 |
| Stembureau Talentencentrum De Kragt 4826 AB | 184 | 0,2% | 184 | #94 · 0,2% | 0,0024% | GroenLinks-PvdA (20%) | VVD −8,5 procentpunt | 0 (0,0%) | 0 |
| Stembureau Talentencentrum Bavel 4854 CP | 0 | 0,0% | 0 | #95 · 0,0% | 0,0000% | – | – | 0 (0,0%) | 0 |
Aandeel opkomst: het deel van alle toegelaten kiezers in Breda dat bij dit stembureau stemde. De Kiesraad publiceert niet hoeveel kiesgerechtigden bij een stembureau horen, dus een opkomstpercentage per stembureau is niet te geven. Gewicht: het aandeel van de geldige stemmen van dit stembureau in de gemeente en in heel Nederland. Wijkt het meest af: de partij (vanaf 3% in de gemeente) waarvan het aandeel hier het meest afwijkt van het gemeentelijke aandeel; stembureaus met minder dan 30 stemmen zijn overgeslagen. Telverschil: getelde stembiljetten min toegelaten kiezers.
De uitslag van Breda per partij
Dit zijn de cijfers van de telling; de officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.