Stembureau Wijkpunt Europaplein in Beverwijk (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 1946 WJ · Wijk Oosterwijk en Zwaansmeer

Hier zijn 614 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 125 20,4% 20,6% −0,2 pp 2,6%
D66 81 13,2% 16,7% −3,5 pp 2,1%
GroenLinks-PvdA 78 12,7% 10,8% +1,9 pp 3,1%
DENK 73 11,9% 3,8% +8,1 pp 8,3%
VVD 58 9,4% 15,0% −5,6 pp 1,7%
CDA 38 6,2% 8,0% −1,8 pp 2,0%
Forum voor Democratie 35 5,7% 6,6% −0,9 pp 2,3%
JA21 35 5,7% 7,2% −1,5 pp 2,1%
SP 23 3,7% 2,3% +1,5 pp 4,4%
BBB 19 3,1% 2,1% +1,0 pp 4,0%
50PLUS 14 2,3% 2,0% +0,3 pp 3,0%
Partij voor de Dieren 11 1,8% 2,2% −0,4 pp 2,2%
ChristenUnie 6 1,0% 0,5% +0,4 pp 4,7%
Volt 5 0,8% 0,7% +0,1 pp 3,2%
NSC 4 0,7% 0,4% +0,3 pp 4,9%
BIJ1 3 0,5% 0,3% +0,2 pp 4,7%
BVNL 2 0,3% 0,2% +0,1 pp 4,0%
LP 2 0,3% 0,1% +0,2 pp 8,3%
Piratenpartij 1 0,2% 0,1% +0,0 pp 2,9%
Vrij Verbond 1 0,2% 0,0% +0,1 pp 11,1%
NL PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Beverwijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +8,1 pp meer dan gemiddeld in Beverwijk.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 21 stembureaus: 2,6% van alle geldige stemmen in Beverwijk en 0,0059% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 38 stemmen in Beverwijk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Beverwijk

Alle stembureaus in Beverwijk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.