Stembureau Intratuin Halsteren in Bergen op Zoom (2023)
Postcode 4661 KM · Wijk Halsteren
Hier zijn 1.017 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 296 | 29,1% | 30,0% | −0,9 pp | 2,6% |
| VVD | 254 | 25,0% | 18,5% | +6,5 pp | 3,6% |
| Nieuw Sociaal Contract | 119 | 11,7% | 12,3% | −0,6 pp | 2,5% |
| GroenLinks-PvdA | 89 | 8,8% | 11,2% | −2,4 pp | 2,1% |
| D66 | 66 | 6,5% | 5,7% | +0,8 pp | 3,0% |
| SP | 44 | 4,3% | 3,8% | +0,5 pp | 3,0% |
| BBB | 27 | 2,7% | 2,9% | −0,2 pp | 2,4% |
| Partij voor de Dieren | 24 | 2,4% | 1,7% | +0,7 pp | 3,7% |
| CDA | 21 | 2,1% | 2,8% | −0,7 pp | 2,0% |
| Forum voor Democratie | 19 | 1,9% | 2,1% | −0,2 pp | 2,4% |
| Volt | 15 | 1,5% | 1,1% | +0,4 pp | 3,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 9 | 0,9% | 0,5% | +0,4 pp | 5,0% |
| JA21 | 8 | 0,8% | 0,8% | +0,0 pp | 2,8% |
| 50PLUS | 7 | 0,7% | 0,7% | +0,0 pp | 2,8% |
| DENK | 7 | 0,7% | 4,6% | −3,9 pp | 0,4% |
| ChristenUnie | 5 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 2,3% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,2 pp | 14,3% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,2% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 2,9% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,4% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bergen op Zoom, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,5 pp meer dan gemiddeld in Bergen op Zoom.
- Qua gewicht is dit het 21e van de 30 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Bergen op Zoom en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Bergen op Zoom komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Bergen op Zoom
- Woonzorgcentrum Stuijvenburgh 1.036 stemmen · PVV 34%
- Blokstallen 953 stemmen · PVV 25%
- Algemene School Oost 1.069 stemmen · PVV 27%
- Ontmoetingskerk 935 stemmen · VVD 26%
- Basisschool De Springplank 1.133 stemmen · PVV 40%
- Hof van Augusta (Markiezaten) 932 stemmen · PVV 27%
Alle stembureaus in Bergen op Zoom
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.