Stembureau Hof van Augusta (Markiezaten) in Bergen op Zoom (2023)
Postcode 4616 AM · Wijk Bergen op Zoom-West
Hier zijn 932 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,0% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 252 | 27,0% | 30,0% | −3,0 pp | 2,2% |
| VVD | 173 | 18,6% | 18,5% | +0,1 pp | 2,5% |
| GroenLinks-PvdA | 119 | 12,8% | 11,2% | +1,6 pp | 2,8% |
| Nieuw Sociaal Contract | 114 | 12,2% | 12,3% | −0,1 pp | 2,4% |
| DENK | 72 | 7,7% | 4,6% | +3,1 pp | 4,1% |
| D66 | 42 | 4,5% | 5,7% | −1,2 pp | 1,9% |
| SP | 40 | 4,3% | 3,8% | +0,5 pp | 2,8% |
| Forum voor Democratie | 23 | 2,5% | 2,1% | +0,4 pp | 2,9% |
| CDA | 19 | 2,0% | 2,8% | −0,8 pp | 1,8% |
| BBB | 18 | 1,9% | 2,9% | −1,0 pp | 1,6% |
| Partij voor de Dieren | 18 | 1,9% | 1,7% | +0,2 pp | 2,8% |
| JA21 | 12 | 1,3% | 0,8% | +0,5 pp | 4,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 0,9% | 0,5% | +0,4 pp | 4,5% |
| Volt | 8 | 0,9% | 1,1% | −0,2 pp | 1,9% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 0,7% | −0,1 pp | 2,0% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 2,7% |
| ChristenUnie | 2 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 0,9% |
| Splinter | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 4,2% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 2,9% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 5,9% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Bergen op Zoom, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +3,1 pp meer dan gemiddeld in Bergen op Zoom.
- Qua gewicht is dit het 24e van de 30 stembureaus: 2,4% van alle geldige stemmen in Bergen op Zoom en 0,0091% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 41 stemmen in Bergen op Zoom komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Bergen op Zoom
- Ontmoetingskerk 935 stemmen · VVD 26%
- Steunpunt Zonneplein 921 stemmen · PVV 26%
- Blokstallen 953 stemmen · PVV 25%
- Ontmoetingscentrum De Korenaere 811 stemmen · PVV 23%
- Intratuin Halsteren 1.017 stemmen · PVV 29%
- Bravis Ziekenhuis 795 stemmen · PVV 29%
Alle stembureaus in Bergen op Zoom
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.